Адміністрація Президента не володіє ситуацією щодо звернення закарпатських пересічників та Указу гаранта (документ)

Адміністрація Президента не володіє ситуацією щодо звернення закарпатських пересічників та Указу гаранта (документ)

Адміністрація Президента України дала відповідь на звернення закарпатських автовласників з іноземною реєстрацією з  ГО “ЗАВТРА” щодо тлумачення Указу Петра Порошенка №146, а зокрема його пунктів 3 і 4, де ідеться про врегулювання цього питання.

Власне відповідь АП на звернення дала у вигляді звичайної відписки, без конкретики. Повідомили лише, що звернення закарпатських автоіноземців направлено до Кабміну та Комітету з питань податкової та митної політики Верховної ради України.

Разом з тим, на інформаційний запит голови ГО ЗАВТРА до тієї ж Адміністрації Президента відповіли, що  ” питання, які Вас цікавлять, знаходяться не в компетенції Адміністрації Президента. Зверніться, будь ласка, до відповідних органів – Державної фіскальної служби та Державної прикордонної служби. Дякуємо.”. Відповідь надійшла з офіційної пошти представника АП Порошенка Анастасії Шпакіної  (anastasiya.shapkina@apu.gov.ua) .

Варто також зазначити, що такою відпискою АП порушила закон України “Про Доступ до публічної інформації”. Так само, як і Кабінет міністрів України та Комітет з питань податкової та митної політики України, куди актив ГО ЗАВТРА надіслав аналогічні запити з розтлумачення конкретних кроків, які робляться для виконання Указу Президента.

“Судячи з відписки з АП та ігнорування наших запитів Кабміном та Комітетом з питань податкової та митної політики, очолюваним пані Южаніною, Указ президента №146 — просто “фількіна грамота для створення ефекту кипучої діяльності гарантом та вигляду вирішення проблеми автомобілів з іноземною реєстрацією”, — прокоментував листування голова ГО ЗАВТРА Павло Білецький.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *