Криза в Закарпатській облраді, сесію не скликають через брак голосів у більшості (відео)

Криза в Закарпатській облраді, сесію не скликають через брак голосів у більшості (відео)

Чергова сесія Закарпатської обласної ради, яка планувалася на початок квітня, не скликається через брак голосів для прийняття необхідних владі рішень. Про це на своєму Ютуб каналі повідомляє Геннадій Москаль.

Представники ОПЗЖ, які давали голоси для страхування провладної коаліції у складі “Слуг Народу”, “Рідного Закарпаття” ,  “Батьківщини” та “Європейської Солідарності”, після відставки їх однопартійця з посади начальника Управління ДСНС в Закарпатській області Мирослава Щербея, більше не голосуватимуть в унісон з владою.

Читайте: Депутати від ОПЗЖ забезпечили легітимність сьогоднішньої сесії Закарпатської облради

Колишній голова облради Володимир Чубірко з “Рідного Закарпаття” не голосуватиме, адже він з один з головних претендентів на посаду голови Закарпатської облради у разі переформатування більшості ( ця посада йому обіцялася бенефіціарами найбільших політсил області напередодні виборів, – ред.).  Генадій Москаль вважає Володимира Чубірка оптимальним варіантом для згуртування депутатського корпусу облради.

Під питанням перший заступник Андрій Шекета, адже у “Батьківщині” йде зміна керівництва партії, колишній голова парторганізації Олександр  Кеменяш також не голосуватиме за проекти більшості..

У депутата від “Слуг Народу” Олексія Іванча особистий конфлікт з головою облради Олексієм Петровим.

Головний конфлікт між депутатами облради виник через “боротьбу” влади з міфічною контрабандою (у Кримінальному кодексі України немає статті про відповідальність за неї). Змагання йде за переформатування грошових потоків. Фактично, “Слуги народу” і їх сателіти з “Рідного Закарпаття” пересварилися через контрабанду цигарок.

Наразі  дивіденди від нелегальних поставок цигарок до країн Європейського Союзу отримують власники “Рідного Закарпаття”, а  представники “Слуг” намагаються перенаправити потоки до власних кишень.

Чи зможе у цій ситуації Олексій Петров утриматись у кріслі голови Закарпатської облради побачимо найближчим часом.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.