Депутати від ОПЗЖ забезпечили легітимність сьогоднішньої сесії Закарпатської облради

Депутати від ОПЗЖ забезпечили легітимність сьогоднішньої сесії Закарпатської облради

Чергова сесія Закарпатської облради зіткнулася з першими складнощами. З різних причин були відсутні на ІІ сесії цілий ряд депутатів з більшості, зокрема і очільник облради Олексій Петров. Засідання  вів перший заступник голови Андрій Шекета.

Фракції ж “Команда Андрія Балоги”, “За Майбутнє” та “КМКС” проігнорували засідання.

Кворум у більшості питань на цій сесії був мінімальний. Рішення приймалося 34 голосами, при мінімумі у 33 голоси (склад Закарпатської облради 64 депутати).

Дружнє плече “Слугам Народу”, “Батьківщині” та “Європейській Солідарності” підклала опозиційна фракція “ОПЗЖ”. Не дивлячись на заяву голови “Опозиційної платформи” Івана Чубірка про те, що його фракція залишає сесійну залу, її покинули не всі опзежешники. Сьогодні більшість стабільго отримувала два необхідні голоси для ухвалення рішень саме від “Опозиційної платформи “За життя”. Де факто відбувся розкол фракції Медведчука в Закарпатській облраді.

Вважаємо, що це тривожний дзвіночок для депутатської більшості, навесні хвиля народних протестів може змінити конфігурацію міжпартійних домовленостей і “Слуги народу” не зможуть більше контролювати Закарпатську облраду.

 


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.