Командири ДРБ “Сонечко” відзначені найвищою нагородою Закарпаття

Командири ДРБ “Сонечко” відзначені найвищою нагородою Закарпаття

У ході пленарного засідання 10-ї сесії облради Володимир Чубірко та Віктор Микита, в урочистій обстановці, вручили спільну відзнаку Закарпатської обласної ради і обласної державної адміністрації – нагрудний знак «За розвиток Закарпаття» 12 захисникам, які в особливий спосіб проявили себе, захищаючи Україну. Відповідне розпорядження зачитала керуюча справами облради Мирослава Ливч.

Серед нагороджених командири ДРБ “Сонечко”.

🇺🇦🪖 Руслан Михайлович Каганець – командир добровольчого розвідувального батальйону «Сонечко» Збройних Сил України. Позивний «Друг Комендант». З перших днів брав участь у звільненні Київської області, далі – у спецопераціях зі звільнення Херсонщини. Останнім часом його згадують навіть російські пропагандисти щодо причетності до подій у Бєлгороській області росії.
🇺🇦🪖 Роман Васильович Стойка – командир групи розвідки Добровольчого розвідувального батальйону «Сонечко» Головного управління розвідки Міністерства оборони України. Позивний «Чесний». З 2015 по 2018 роки брав участь у боях за Авдіївку, Піски, Карлівку. З початку повномасштабного вторгнення воював за Київ, Харків, Бахмут, Запоріжжя, Херсон. Мав 10 поранень. Отримав дві державні нагороди від голови ГУР Міністерства Оборони. Захопив ворожий російський танк та подарував бойову машину вартістю 7 млн дол. комбату (Другу Коменданту) на день народження.
Нагорода передана для вручення заступнику комбата ДРБ “Сонечко” Михайлу Ловзі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *