«Кардинальні зміни» обрали жорстку позицію стосовно ужгородської влади

Про це йдеться у заяві розповсюдженій організацією.

 

банер

Але в сесійному залі Ужгородської міської ради виникла незрозуміла ситуація коли працівники комунальних підприємств присутніх на сесії вступили в кофлікт з молоддю. Вони чомусь негативно віднеслись до розміщеного над ними банера ГО «Кардинальні зміни».

“Чим саме їм не сподобався банер? Постає питання саме до тих людей, які безпідставно і необгрунтовано галасували проти новоствореного громадського об’єднання: а що саме символізує сам банер? Який інтерес та цілі переслідує ця організація та її представники? Ми спробуємо відповісти просто та зрозуміло для кожного. Ми представляємо інтерес громади нашого міста. Завдяки плідному спілкуванню з мешканцями Ужгорода, ми досить добре ознайомлені з проблемами більшості, що являється для нас фокусом та направленням для благоустрою нашого міста.

Банер, який став предметом обговорення всіх ЗМІ, був націлений не для піару та для реклами організації – він служив для «наших» депутатів, як символ контролю. Вони забули про своїх виборців та мешканців міста, не бачать перед собою нічого, крім власного інтересу. Вони приходять на сесію, як діти в школу – відбули та й по домам. А деякі навіть зовсім не з’явились – напевно «по земельним питанням зробили вихідний». Ми — громада, яка контролюватиме дії нашої так званої влади, яка змінює свій зовнішній вигляд, але не вносить ніяких змін до системи корупційного правління, що і є головною проблемою нашої держави. Ми не озвучуємо на всю державу, що ми змінимо стан цілої країни, зупинимо війну або вплинемо на підняття курсу гривні на міжнародній арені – такі речі звучать тільки від тих, хто хоче на брехні заволодіти довірою людей.

Ми не тільки обіцяємо, а вже й зробили конкретні та рішучі кроки в напрямку зміни стану міста та роботи влади на місцевому рівні. Якщо Ви розділите з нами наші позиції, цілі та напрямки – ми будемо дуже Вам вдячні. Нам набридло спостерігати – час все кардинально міняти!”, – інфомує ГО “Кардинальні зміни”.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *