Феєр складе повноваження депутата Ужгородської міськради

ФеєрПро це “Трибуні” стало відомо з власних джерел.

Депутат Ужгородської міської ради Віктор Феєр вирішив написати заяву на складення депутатських повноважень після того, як стало відомо про його переговори з Іваном Балогою щодо забезпечення проходження на вчорашній сесії кадрових питань на користь ЄЦу. Так в ході переговорів була досягнута домовленість про призначення Степана Німчука першим заступником Ужгородського міського голови і формування нового виконкому виключно зі ставлеників мукачівського клану. Далі мало бути продовження голосування за потрібні земельні питання та передача частини хабарів Івану.

Але сесія пішла за іншим сценарієм адже її під контроль взяли громадські активісти, які не дали депутатам здійснити задумане. В.о. міського голови Віталій Семаль та чотири депутати від ЄЦу в тому числі Німчук за вказівкою Івана Балоги написали заяви на складення своїх депутатських повноважень.

Після цього Феєру авторитетною людиною було дохідливо пояснено, що він має робити і куди йти щоб не дай бог до кінця свого життя не стати мешканцем сміттєвого баку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *