Фракція «Рідне Закарпаття» подала позов про скасування рішення облради щодо змін у Постійних комісіях (документ)

Фракція «Рідне Закарпаття» подала позов про скасування рішення облради щодо змін у Постійних комісіях (документ)

Фракція «Рідне Закарпаття» Закарпатської облради подала позов до Закарпатського окружного адміністративного суду про скасування рішення облради від 24 червня 2021 р. про зміни у Постійних комісіях.

“Рідне Закарпаття” просить суд визнати протиправним та скасувати рішення No 287 Про внесення змін до рішення Закарпатської обласної ради від 09.12.2020 No 24 «Про постійні комісії Закарпатської обласної ради VІІІ скликання».

24 червня відбулося переформатування всіх комісій облради на користь «Слуг Народу», ОПЗЖ, КМКС, «Команди Андрія Балоги», «За майбутнє». Фракції “Рідне Закарпаття”, “Батьківщина” та “Європейська солідарність” були усунуті від керівництва у постійних комісіях облради”.

Читайте також: “Неприродна” коаліція в Закарпатській облраді зазнала краху через політичну проституцію

Чи є зміст у цьому позові? Адже голова Закарпатської облради Олексій Петров ініціює на наступній сесії, яка відбудеться 29 липня виносить проект рішенняПро постійні комісії Закарпатської обласної ради VІІІ скликання”, який остаточно затвердить нові політичні реалії у облраді.

Повний текст позовної заяви “Рідного Закарпаття” читайте на телеграм-каналі “Трибуни” за посиланням – https://t.me/trybuna/8841

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *