Фаховий коледж мистецтв ім.А.Ерделі Закарпатської академії мистецтв проводить День відкритих дверей

Фаховий коледж мистецтв ім.А.Ерделі ЗАМ – заклад із 76-річною історією, першим директором якого був Адальберт Ерделі.

Сьогодні – це сучасний мистецький заклад, який дає ґрунтовну фахову підготовку випускникам 9 класів.

Ми готуємо фахових молодших бакалаврів з Образотворчого мистецтва, Декоративно-прикладного мистецтва, Графічного дизайну та Дизайну середовища (внутрішнього).

Упродовж перших двох років навчання студенти всіх спеціальностей здобувають повну загальну середню освіту, а також вивчають загальнофахові дисципліни – рисунок, живопис, основи композиції, профмайстерність, скульптуру тощо.

Наш коледж – це те середовище, де тісно переплетені як класичні, так і сучасні мистецькі предмети, де «школа» у її тяглому розумінні включає у себе і нові технології, відповідає вимогам сьогодення.

З огляду на все більшу комп‘ютеризацію, ми наголошуємо на тому, що кожен виріб, який виходить з-під людських рук, – унікальний.

Як би ми не намагалися повторити якийсь власний виріб – все одно буде бодай якась незначна риса, яка буде вирізняти його серед ряду подібних. Зараз все більше людей хочуть мати щось таке, чого не має приятель чи сусід.

Тому одиничність, а не масовість, виготовлене людиною-особистістю, а не машиною, з природних матеріалів, а не синтетики – все більше цінуються. 

Тому запрошуємо до нашого навчального закладу, якщо перераховане вище зацікавило.

Ужгород, вул. Минайська, 38/80

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *