Закарпатець Роланд Цебер зустрівся із віце-президентом Європарламенту Марком Ангелом

Закарпатець Роланд Цебер зустрівся із віце-президентом Європарламенту Марком Ангелом
 Про це радник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Роланд Цебер повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

Провів у Брюсселі зустріч із новообраним віце-президентом Європарламенту паном Марком Ангелом, депутатами ЄП різних фракцій та представниками парламентської асамблеї NATO.
Ми продовжуємо розширювати інформаційну міжнародну повістку і боротись за те, щоб росія понесла максимальну відповідальність за все те зло, що причинила Україні.
Нам надзвичайно важливо доносити міжнародній спільноті всю правду про війну, бо всі ці факти безпосередньо впливають на прийняття рішень щодо санкцій, надання військово-технічної та іншої допомоги Україні. Керівники Офіс Президента України та Офіс Омбудсмана України неодноразово наголошували, що права людини ми маємо захищати зброєю, а саме – танками та літаками.
Керівництво Європарламенту та парламентської асамблеї НАТО рішуче засуджують звірячі дії рф, як, до прикладу, нещодавній розстріл нашого Героя. Такі факти документуються – їх тисячі! І неодмінно, рано чи пізно, всі воєнні злочинці будуть покарані, адже напрацьовується механізм створення спеціального військового трибуналу.
Довів нашим партнерам що за останні місяці повномасштабної війни рф здійснила понад 16 000 ракетних ударів, 97% з яких – по цивільних об’єктах. Українські правоохоронні органи зафіксували пошкодження або руйнування 68 399 об’єктів цивільної інфраструктури, в тому числі 48 460 житлових будинків, 2 212 освітніх та 418 медичних закладів, 407 культурних та 88 культових споруд, а також 5 643 водо- та електромереж. Ці цифри не включають тимчасово окуповані території, до яких ми не маємо доступу: реальний рівень руйнувань набагато вищий.
Українські правоохоронні органи розпочали розслідування 53 115 воєнних злочинів та злочинів агресії, скоєних з 24 лютого. Серед них – вбивство 8 596 осіб (у тому числі 443 дітей) і поранення 11 620 цивільних осіб (у тому числі 855 дітей). Ці цифри, які щодня зростають, не враховують окуповані території, до яких правоохоронці не мають доступу.
Екологічні збитки в Україні, завдані війною Росії, оцінюються у понад 37 мільярдів євро. Починаючи з 24 лютого зареєстровано понад 2200 злочинів проти довкілля.
Також обговорили діяльність міжнародних організацій в Україні, які працюють у сфері дотримання прав людини та гуманітарному секторі.
Вдячний друзям за їхню непохитну позицію та співпрацю.
Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *