Депутати з “Рідного Закарпаття” повідомили, що мер Мукачева веде себе як п‘ятикласник з багатою уявою

Депутати з “Рідного Закарпаття” повідомили, що мер Мукачева веде себе як п‘ятикласник з багатою уявою
Депутати з мукачівського осередку партії “Рідне Закарпаття” прокоментували 
слова міського голови Мукачева Андрія Балоги про те, що перерва у сесії міськради була зумовлена проханням депутатів від цієї політсили:
“На жаль, міський голова почав плутатися у тому, хто все ж такий винний у блокуванні питань виділення коштів.
Спочатку він зібрав підписи бюджетників за те, що це робить команда «Слуг Народу» у Мукачівській міській раді. Зараз, як бачимо, винне «Рідне Закарпаття».
Та читати про те, що перерва була оголошена на прохання нашої фракції – це просто смішно і не має нічого спільного з реальністю.
Прикро усвідомлювати, що міський голова веде себе як п‘ятикласник з багатою уявою, який винить всіх навколо за погану оцінку, а не як державник рівня керівника міста.
Але як кажуть «чим би дитя не тішилось, лиш би не плакало». Головне, що сесію продовжено і ми можемо повернутися до питання скасування драконівських тарифів на воду та виділення коштів військовим”.

Сесія Мукачівської міської ради таки відбудеться 06 квітня 2023 року о 10 год. 00 хв. повідомив секретар міськради Олександр Горячкун:
“Нагадую, влада міста всіма способами уникала продовження сесії, оскільки на ній має бути розглянуто питання скасування драконівських тарифів “на воду”. І тільки завдяки тиску частини депутатів та громадськості сесія продовжиться та, маємо надію, питання буде позитивно вирішене. Тому,запрошую всіх бажаючих прийти та стати свідками скасування «драконівського тарифу».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *