Заступницю міського голови Мукачева зняли з номінації волонтерської премії

Мова йде про представницю ВО “Батьківщина” Юлію Тайпс кандидатура якої була внесена на розгляд Волонтерської премії від ГО “Волонтери Закарпаття”- “Золоте серце України 2023”.

Короткий повідомлення:

“Номінант знятий у зв’язку з політичною діяльністю!!!”

Очевидно, що Юлія Тайпс “постражлала” через відсутність бажання підтримати простих мукачівців у їх боротьбі за справедливі тарифи на воду.

За катастрофічне підвищення тарифів на водопостачання (найдорожче в Україні) у Мукачеві несуть персональну відповідальність  політсили “Команда Андрія Балоги” та ВО “Батьківщина”.

Громада вимагає відправити мукачівських можновладців на фронт через грабіжницькі тарифи на воду (відео)

Волонтерська премія від ГО “Волонтери Закарпаття”- “Золоте серце України 2023”, започатковується вже зараз в 2023 році, щоб підтримати всіх людей, які не є байдужими і роблять надзвичайні речі. Ми ставимо за мету відзначити роботу волонтерів, які працюють у різних сферах.
Премія є негрошовою, і покликана підтримати волонтерський рух в Україні, показати суспільству його важливість та різноманітність. Також заохотити інших людей до суспільно-корисної праці.Ми хочемо започаткувати не просто історії звичайних людей, які роблять надзвичайні речі, а показати, що волонтерство – це частина нової української культури. Саме тому відзначаємо усіх без винятку волонтерів, яких було номіновано на Премію, а журі додатково обирає кількох лауреатів.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *