Чи створить Порошенко міністерство імені Балоги

Порошенко-БалогаВіктор Балога спонукає Президента України Петра Порошенка створити під нього ще одне Міністерство під назвою Міністерство оборонної промисловості. Про це закарпатський нардеп написав на своїй сторінці у мережі «Фейсбук».

 У час, коли на оборонну галузь України кинуто величезні ресурси держави та майже кожного українця, коли із зарплатні кожного держслужбовця-бюджетника щомісяця знімають по 70 гривень військового податку, таке Міністерство може стати справжнім клондайком для його очільника. Якщо ж таке і буде створено, то на 90% його очолить Віктор Балога. Він уже й інформаційний супровід цієї ідеї організував. Далі — пряма мова Балоги у «Фейсбуці»:

«…важаю, що в умовах фактичної війни керівництво держави має прийняти рішення про створення Міністерства оборонної промисловості України. Пояснювати необхідність такого кроку, думаю, не потрібно – всі маємо голову на плечах і хочемо жити у своїй країні. Знаю, що таку ідею підтримують і військові. Тому, і дискусії на тему “потрібно-не потрібно” також будуть зайвими»…

Насправді ж дискусії тут аж ніяк не зайві, бо ж пан Віктор, як людина, котра працювала Міністром МНС в уряді Азараова, підлягає люстрації. Чимало його колег-регіоналів та напіврегіоналів зараз тихо сидять і не висовуються, аби не дражнити народ і не потрапити до сміттєвого баку, а от Віктор Іванович, як колись вислужувався перед Кучмою, Ющенком та Януковичем, називаючи останнього «мій президент», так тепер і протоптав доріжку і до Петра Порошенка і без докорів сумління пропонує себе міністром.

2 comments

Ярик says:

Щоб ще більше крав у Балоги це вдається до ювелірної точності. Таких шахер-махерів, як Балоги ще знайти треба.

Сектор А says:

Тать знайшовшся один…

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *