Формувати податкову систему, яка б працювала на благо кожного українця пропонує головний міндоходівець Закарпаття

Формувати податкову систему, яка б працювала на благо кожного українця пропонує головний міндоходівець Закарпаття
Саме таке побажання висловив Олексій Петріченко, начальник ГУ ДФС у Закарпатській області під час підсумкового засідання Громадської ради при ГУ Міндоходів у Закарпатській області.
петріченкоНаразі Міндоходів реорганізовується в Державну фіскальну службу, тож при новій структурі буде створений новий дорадчий орган. Голова Громадської ради Володимир Суліма подякував членам ради за ефективну роботу. Зокрема він зазначив, що Закарпатською обласною радою 26 лютого 2014 року було прийнято рішення «Про перегляд прийнятих рішень, що приймались контролюючими органами та пройшли стадії судових розглядів (судами першої, другої та касаційної інстанцій), за заявами суб’єктів господарювання». Цим нормативним актом було доручено Головному управлінню Міндоходів у Закарпатській області переглянути раніше прийняті рішення за заявами суб’єктів господарювання, а також рекомендовано розглянути ці заяви за участі громадської ради, до складу якої ввести фахівців у галузі права, економіки, представників бізнесу і громадськості.
Присутній під час засідання Юрій Сакалош – заступник начальника ГУ ДФС у Закарпатській області, розповів про результати розгляду рішень Громадської ради при ГУ Міндоходів у Закарпатській області щодо прийняття рішень про недоцільність оскарження судових рішень у справах прийнятих на користь платників податків.
Начальник Головного управління ДФС у Закарпатській області Олексій Петріченко поінформував, що зараз проходить формування фіскальної служби та її територіальних органів, а в зв’язку з прийнятим законом «Про очищення влади», кожен хто буде призначений у новостворений орган пройде спеціальну перевірку. Коли буде заповнено 30% вакантних посад та дотримані інші процедурні питання, розпочнеться формування ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу громадської ради при ГУ ДФС.
До нового дорадчого органу зможуть увійти представники громадських організацій різних сфер діяльності. При цьому члени громадської ради при Міндоходів висловили побажання, щоб громадські активісти, які подаватимуть документи й стануть членами нової громадської ради були відповідальними, відвідували засідання й дійсно хотіли працювати.
– Громадська рада має не боротися проти фіскальної служби, а бути її надійним партнером, щоб бюджет поповнювався і наші люди жили краще, – такими словами завершив засідання сьогоднішнє голова Громадської ради при ГУ Міндоходів у Закарпатській області Володимир Суліма.
Інформаційно-комунікаційний відділ
Головне управління Міндоходів у Закарпатській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *