Категорії Новини

На Закарпатті продають цікаві зустрічі (ФОТО)

Оригінальна акція «Купи зустріч» доступна для користувачів кількох соціальних мереж. Захід проводиться уже вшосте, однак цього разу кошти, виручені наприкінці, підуть не тільки на потреби дітей з інтернатів, як це було раніше, а й закарпатських військовослужбовців, які перебувають у зоні АТО. Про це повідомив ініціатор та організатор акції активіст Денис Ман.

купи

«З кожним роком акція набирає обертів. Щоразу маємо збільшення кількості учасників. Бувають «лоти» і покупці з інших областей і навіть з-за кордону. Суть акції в тому, що одні люди виставляють себе у якості лотів, за які, до певного часу, тривають торги. А інші, власне, роблять ставки. Предмет торгу – зустріч з обраною людиною. Той, хто робить найвищу ставку, йде на зустріч з «лотом» (на каву, прогулянку тощо), а кошти перераховує на рахунок. Цього року 50% зібраних коштів підуть на потреби дітей-сиріт, а інші 50% – військовослужбовцям в зоні АТО», – розповів Денис Ман.

Термін проведення акції:

– з 5 листопада по 5 грудня – проведенння аукціону в групах у соцмережах.

-з 6 грудня по 10 грудня – збір коштів.

У грудні-лютому відбудуться поїздки до дитячих будинків.

Аби взяти участь у акції, необхідно:

  1. Бути зареєстрованим (зареєструватися) у соцмережі Фейсбук або Вконтактє.
  2. Долучитися до групи «Купи зустріч – цікаві люди» (за адресою у Фейсбуку: https://www.facebook.com/groups/kypu.zystrich/
    ) або «Купи зустріч – допоможи тим, хто потребує!» (за адресою у Вконтактє http://vk.com/meetchance_uz).
  3. Обрати людину, з якою хотілося б зустрітися.
  4. Зробити ставку.
  5. Слідкувати за перебігом торгів.

Початкова ставка будь-якого «лоту» – 50 грн. Мінімальний крок підвищення – 10 грн.

На сьогодні серед «лотів» є бігато цікавих і відомих людей: студентів, активістів, волонтерів, журналістів і навіть народних депутатів. «Творити добро просто!», – впевнені вони і закликають закарпатців долучитися до акції.

Агентство комунікацій ПАЗЛ

 

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *