Балоги віддячили Партії Регіонів за свою підтримку на виборах

Балоги віддячили Партії Регіонів за свою підтримку на виборах

Фракція Партії регіонів сформувалася у складі 210 осіб. Таким чином партії влади вдалося додатковозалучити на свій бік 25 осіб.

Це видно з результатів голосування, оприлюднених на сайті Верховної Ради.

Зокрема, регіоналом став брат Віктора Балоги Павло. Очевидно, що делегувавши його до ПР, Віктор Балога почав розкладати яйця у різні корзини.

До фракції Партії регіонів з самовисуванців приєднались Давид Жванія, Микола Рудьковський, завгосп парламенту епохи Кучми Олександр Волков, чоловік секретаря Київради Галини Гереги Олександр.

Увійшов до фракції регіоналів людина Пінчука Яків Безбах, якому звільнили округ опозиціонери. Також приєдналися до фракції Партії регіонів екс-бютівці Іван Куровський та Сергій Буряк.

Ціною приєднання останнього могла бути обіцянка очолити бюджетний комітет.

Людина Порошенка Владислав Атрошенко також вступив до фракції влади.

Крім того, регіоналами стали наступні самовисуванці: Віктор Бондар, Сергій Гриневецький, Антон Кіссе, Олександр Пономарьов, Володимир Развадовський, Володимир Струк, Ігор Марков, Юрій Шаповалов, Олег Кулініч, людина Портнова Володимир Пилипенко, Ігор Молоток, Володимир Мельниченко, Віктор Зубик, Валентин Нечипоренко.

Цікаво, що ще напередодні виборів Віктор Балога жорстко критикував діючу владу називаючи її антинародною і закликав голосувати за “Батьківщину”, “Удар” та “Свободу”.

Також Павло Балога та двоюрідний брат Віктора Балоги Василь Петьовка підтримали кандидатурувисуванця Партії Регіонів Володимира Рибака на посаду Голови Верховної Ради України.

На Закарпатських електронних ЗМІ з цього приводу було багато емоцій і коментарів. Пропонуємо читачам “Трибуни” ознайомитися з ними без редакційних правок.

Максим:

Потрібно просто визнати шановні, що Балоги вішали людям лапшу на вуха, а тепер як завжди, що притаманно для них, показали справжню свою продажню сутність! Якщо Балога вступив у ПР, отже він поділяє їхні погляди на розвиток держави, і не потрібно тепер відбілювати свого шефа.

Це я:

А що тут дивного? Ви як думали, Барва піде проти ПР? Янукович не встигне одним оком моргнути, Барву закриють. У вас не було ніяких сумнівів щодо його щирості, коли критикував владу, сидячи у міністерському кріслі до останнього? З такими виборцями Україну ніколи не збудуєш, які постійно стають на одні й ті ж граблі.

Андрій:

Ну Балога проявив себе як зазвичай, говорить одне, а робить протилежне. Залишається невирішеним ще одне питання, а куди подівся третій представник Єдиного Центра? Можливо Віктор Балога буде роздавати своїх побратимів кожен місяць, щоб набити власну ціну в очах перед ПР?

Вова:

Ну що, лошари Хустські, лоханулисьтеся як послідні гниляки, купилисьтеся на гроші Паші, а Степана продалисьте як іуди. І тепер маєте ще худшийй результат, бо чужий, а не Хустський у вас депутат, і член ПР…ха-ха-ха

реаліст:

А скільки разів Балога вже міняв політичних союзників? Медведчук, Ющенко…Всі прихильники говорили, що це він робить заради людей, він хоче працювати лише зі спеціалістами. Тому останні дії Балоги суперечать здоровому глузду – він критикує ПР, владу та уряд, а сам водночас співпрацює з ними, і де тут логіка?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *