Анатомія захмарних зарплат чиновників Мукачівської міськради (документ)

Анатомія захмарних зарплат чиновників Мукачівської міськради (документ)

Громадський діяч Лариса Шуманська продовжила досліджувати причини нарахування захмарних зарплат чиновникам Мукачівської міськради (Укранські воїни на передовій отримують зарплату у декілька разів меншу ніж чиновники Мукачівської міськради (документ), адже ситуація з отримання цим прошарком привілейованих 50-60-70 тисяч гривень на місяць дуже обурює простих мешканців міста.

На зустрічі міського голови А.Балоги з громадськістю міста 11 вересня на запитання йому: “Яка зарплата у держслужбовців?”. Він відповів: “18-19 тис.грн.!”.

Зарплата держслужбовця формується з: оклад + ранг + вислуга років.
Так ось! Міський голова взагалі не знає, які зарплати, згідно постанови КМУ від 19.06.2019 р. № 525 «Про внесення змін у додатки до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. № 268» затверджені для держслужбовців. https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/525-2019-%D0%BF .

Надбавка за вислугу років відбувається згідно Положення про порядок і умови виплати щомісячної надбавки за вислугу років працівникам органів виконавчої влади та інших державних органів у відсотках до посадового окладу в таких розмірах: понад 3 роки – 10%, понад 5 років – 15%, понад 10 років – 20%, понад 15 років – 25%, понад 20 років – 30%, понад 25 років – 40%.
Порядок та розміри преміювання працівників ОМС (органів місцевого самоврядування) визначаються Положенням про преміювання відповідного органу.
Положення про преміювання є складовою частиною діючої системи оплати праці органу місцевого самоврядування і, як правило, повинно затверджуватися як додаток до колективного договору. При цьому, як і колективний договір, воно повинно бути погоджено із профспілковим чи іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом. У положенні визначається коло працівників, на яких поширюється чинність преміальної системи, показники та умови преміювання щодо кожної категорії працівників, які передбачають не лише право на одержання премії, а й її розмір.
https://uteka.ua/…/budget-13-byudzhet-oplata-truda-i-kadrov…
Сумніваюсь, що Положення про преміювання мукачівських чиновників затверджувалось, як вимагає цього законодавство, як додаток до колективного договору і був погоджений профспілковим комітетом.
Просто добавлю, що свій час, щоб мене звільнити, Зотова Н. – нач.Мукачівського УПСЗН заставила всіх в УПСЗН написати заднім числом заяви на вихід із профкому, щоб ліквідувати колективний договір. Якщо в УПСЗН був ліквідований колдоговор, то автоматично ліквідуються і всі заохочення!

Преміювання та надання матеріальної допомоги здійснюється у порядку, розмірах, та у межах затверджених видатків на оплату праці ЗА РІШЕННЯМ МІСЬКОГО ГОЛОВИ!!!!

Читайте також: Мукачівці обурені рівнем зарплат чиновників міської ради (відео)

А тепер в догонку до посту Владимир Мерцин (Володимир Мерцин) про зарплату Бандурчак Л.М. – заступниці начальника Мукачівського УПСЗН.
• Оклад, як заступника нач. управління складає 97%-95% від окладу нач.управління: а це 7150 х 0,97 = 6935 грн.
• ранг може бути 9 – це 500 грн.
• вислуга в неї – не більше 25%.
• І ТОГО ЗАРПЛАТА: 6935+500 = 7435 + (6935 + 500) х 0,25 = 9294 грн.
• Ще в мерії всім нараховують ІНТЕСИВНІСТЬ! У Бандурчак Л. вона складає не менше 45% до зарплати. А це ще 4182,3 грн.

А все решта – це премії і різні заохочення!

• Віднімаємо з 59 тис.349,4 грн., (які нарахували Бандурчак Л. за серпень місяць), – 9294 грн. (зарплата), – 4182,30 грн.(інтенсивність) і отримуємо ПРЕМІЇ І РІЗНІ ДОПЛАТИ в розмірі = 45 тис.873 грн.!
Чи не багато надбавок, премій і різних заохочень в місяць одній людині в розмірі 45 тис.873 грн.? Це більше, ніж вся нарахована зарплата в 39 тис. грн.. міського голови з рангами, преміями і надбавками!

Виходить, що міський голова не допрацьовує, не виконує план, як виконує його Бандурчак Л., раз його «заохочувальні» нижчі, ніж у його підлеглих.

Ось так чиновники полюбляють себе, коли кожний начальник тепер визначає, які преміальні заслуговує кожний його підлеглий. Знаючи багатьох в ратуші, які пропрацювали багато там років, бачу, що їх зарплати нижчі, від тих, хто прийшов в ратушу чи УПСЗН зовсім недавно, з часів керування А.Балоги і Зотової Н. в УПСЗН. Судячи по нарахованим зарплатам за серпень, відразу видно, хто ближче до тіла і хто більше вислуговується.

Це все, що треба знати про мукачівський міськвиконком, його справедливість, законність і РІШЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ, згідно якого йде преміювання мукачівських чиновників.

/

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *