Артисти Ужгородського коледжу культури і мистецтв вразили запальних сицилійців (фото)

Артисти Ужгородського коледжу культури і мистецтв вразили запальних сицилійців (фото)

Поновлення цінностей, які передаються з покоління в покоління, шана традицій – саме таку мету підтримує в Європі відомий Romolo Folk Fest, фольклорний фестиваль Ромоло. Він має ім’я Меліно Ромоло, видатного фольклориста Іонічного узбережжя Мессіни.
На запрошення організаторів цього мистецького дійства – групи “Canterini della Riviera Jonica Melino Romolo”, а також муніципалітету Санта-Тереза-ді-Ріва (регіон Сицилія) Італійську Республіку відвідали колективи Ужгородського коледжу культури і мистецтв. Виступами на фестивалі наші виконавці внесли свій внесок в популяризацію європейських і міжконтинентальних культур та традицій. Ужгород достойно представив Україну поруч з Італією, Угорщиною, Мексикою і Африкою.

Церемонія відкриття пройшла на віллі Рагно в Санта-Тереза-ді-Ріва. Продовжив її парад в Cavia Furci Siculo. Виступали наші артисти і на площі Калья в Летоянні. Церемонія прощання з цим вагомим європейським фольклорним фестивалем відбулася на Пьяцца Бьянка в такому гостинному для ужгородців сицилійському Санта-Тереза-ді-Ріва.

Ось що в ці дні розповідали італійські медіа: “Народний колектив “Кольори Закарпаття” – друга група учасників із закордону, що присутня на фестивалі. Артисти з Ужгорода (Україна) покажуть нам деякі з типових танців на високому технічному та хореографічному рівні. Цей колектив постійно відвідує міжнародні фольклорні фестивалі, має багато нагород у всьому світі”.
Для педагогів колективу хореографів та музикантів Михайла Шютіва та Валентини Вігули, директора коледжу Наталії Шетелі це дуже приємні слова!

Детальний фотозвіт заходу на офіційній сторінці вищого навчального закладу:

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *