Medikit UA

Укранські воїни на передовій отримують зарплату у декілька разів меншу ніж чиновники Мукачівської міськради (документ)

Укранські воїни на передовій отримують зарплату у декілька разів меншу ніж чиновники Мукачівської міськради (документ)

Громадський діяч Лариса Шуманская  зробила аналіз захмарних заробітних плат чиновників Мукачівської міськради і виявила, що воїни української армії, що кожного дня ризикують життям на передовій отримують менше за чинуш.

В той час, коли на сході України, під кулями, часто не в людських умовах захищають наш спокій воїни, то в цей час на самому заході, ТІЛЬКИ в м.Мукачево чиновники шикують і живуть в своє задоволення з зарплатами, які в 2-3 рази перевищують зарплати офіцерського складу в зоні АТО на першій лінії оборони.
Знайомтеся! Сама зубожіла верста населення м.Мукачево – чиновники мерії. В серпні місяці вони обійшлися місту тільки на зарплати практично на 8,5 млн.грн. Рекорд цього місяця – зарплатня начальника Управління міського господарства Гасинець В.О. – 92 тис. 183 грн.! Новоспечені старости, приєднаних до міста сіл, мають зарплатню вже від 37 до 59,5 тис.грн. Звичайний секретар керівника має зарплату 24-39 тис.грн. Шалену суму місту обходяться муніципали, коли, навіть, їх керівник Роман В.Ф. отримав за серпень з/п 70 тис.грн.! Ось так віддячила файта Балог за проведені парламентські вибори своєму електорату, але з авансом… дали їм зрозуміти, за кого треба голосувати на наступних місцевих виборах. Це вже реальний підкуп на наступні вибори! А ви, – місцеві холопи, радійте, коли отримуєте кістку з собесу у вигляді 500-1000 грн. на лікування, і надалі співайте дифірамби людям, які думають тільки про себе, а про вас згадають знову, коли треба буде заохочувати виборців.
Це все, що треба знати про беспредЄл і безнаказанність мерії Мукачево і особисто його голови А.Балоги.
P.S. До відома, зарплата контрактника на першій лінії оборони в зоні АТО складає – 27,3 тис.грн., командира взводу – 31,1 тис.грн., командира батальону – 35,5 тис.грн., командира бригади – 42 тис.грн.

Детальна публікація документу на сторінці Лариси у мережі Фейсбук.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *