За 200 км від Ужгорода висадилися підрозділи американських десантників

Мінімум 4 американські військово-транспортні літаки C-17A Globemaster III з американськими десантниками прибули до Польщі.

Джерело: Інтерфакс-Україна з посиланням на дані західних авіаційних ресурсів

Ідеться про підрозділами зі складу 82-ї повітряно-десантної дивізії Армії США.

Літаки, що вилетіли з бази Форт-Брегг (штат Північна Кароліна), приземлилися в аеропорту польського міста Жешув (Rzeszów), розташованого за 90 км від кордону з Україною. До Ужгорода від Жешува відстань складає трохи більше 200 кілометрів, якщо їхати через Словаччину.

За рішенням Вашингтона, там буде розміщено загалом 1,7 тис. американських десантників у складі бригадної бойової групи 82 повітряно-десантної дивізії.

Напередодні в аеропорту Жешув-Ясенка приземлилися три борти з американськими десантниками. Ще один транспортник C-17A Globemaster III прибув із вантажем з авіабази під містом Дувр (штат Делавер).

За наявними даними, до Польщі вже перекинуто щонайменше 750 військовослужбовців 18-ї повітряно-десантної дивізії Армії США.

Перший літак з американськими військовими на борту 3 лютого вилетів з бази “Форт-Брегг” у Європу на тлі загострення російської ескалації навколо України.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *