Стало відомо ім’я автора фейсбучних опусів закарпатського нардепа Віктора Балоги (ДОКУМЕНТ)

На останньому засіданні Верховної Ради України стало відомо, хто пише Балозі у Фейсбук заяви, які потім розганяються контрольованими «Барвою» ЗМІ. Виявилося, що автором занудних текстів є такий собі Юрій Палійчук, що позиціонує себе «політичним експертом, який дуже добре розуміється на політиці», має «особисту громадянську позицію і небайдужість», а ще переводить «мову політиків на зрозумілі простим людям смисли і конструкції».

Імʼя автора Балогівських постів стало відомо завдяки фото кореспондента Влада Соделя для видання «Апостроф» , котрий відзняв листування Балоги з Палійчуком. Лідер «ЄЦ» обговорював зі своїм спічрайтером чергове звернення до Порошенка із закликом про відставку «…поки вас не відставить Український народ».

балогаВарто відзначити, що «сенсаційні заяви», які готуються Палійчуком, не тільки дуже занудні, але й політично неграмотні. «Експерт, який дуже добре розуміється на політиці», абсолютно не розбирається в політиці закарпатській. Він неодноразово писав від імені Балоги закиди Порошенку, БПП і “губернатору” Москалю щодо «ширки» з екс-регіоналами та антимайданівцями. Хоча сам Балога є затятим екс-регіоналом, що набрав до себе в «ЄЦ» антимайданівців.

До речі, сторінка Палійчука у Фейсбуку пересипана такими ж занудними й малограмотними наїздами на головного опонента Балоги – голову Закарпатської ОДА Геннадія Москаля. Зараз відверта робота політичного експерта на Балогу стала очевидна навіть тим, хто не дуже цікавиться політикою.

балога2

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Стало відомо ім’я автора фейсбучних опусів закарпатського нардепа Віктора Балоги (ДОКУМЕНТ)”

  1. У Балоги останні потуги, вун уже політичний труп, екс мер Мукачева мав давно утікунути у Австрію, бо його чекать тюрма, за дерибан, грабіж, обман, махінаціі із бюджетними грішми у великих розмірах, розпродаж незаконний земель Мукачова і се всьо він викоонував вказівки Балоги .Айбо і Австрія вонячому мадярови не поможе, кіть начнут откривати кримінальні справи.
    А пак буде як з його цімбором тоже злодієм із Мукачева Боднарьом Михайлом, якого мадяри лишили громадянства на тому тижньови. У Мукачеві оббирали простих людей, обкрадали інвесторів, не повертали гроші іноземним інвесторам, натравляли на інвесторів бандитів, прикривав сисю шайку екс прокурор області Бенца Юрій, який із Боднарьом накупували хижі у Мадярщині і думали што там будуть піпу курити спокуйно, пенсію отримувати та шикувати на людські сльози. айбо прокльони пограбованих людей, знищений бізнес у конкурентів, покалічені ними людські судьби даром їм не пройдуть. Най кожна сволота яка обманювала, обкрадала і принижувала людську честь , знає што їі чекать страшні дні! І се буде по справедливості!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *