Апеляційний суд відпустив на свободу небезпечного злочинця з Іршавщини

Апеляційний суд відпустив на свободу небезпечного злочинця з Іршавщини

судІршавський районний суд визнав винним раніше судимого 33-річного мешканця села Великий Раковець, що на Іршавщині у вчиненні цілого ряду важких злочинів, проте Апеляційний суд відпускає на свободу. Вирок від 9 листопада 2015 року опублікований в Єдиному реєстрі судових рішень.

Згідно з текстом вироку, Іршавський суд визнав мешканця села Великого Раковець винним у скоєнні злочинів, передбачених ч.2 ст. 389 Кримінального кодексу України ( ухилення від відбування виправних робіт особою засудженою до цього покарання), ч.1 ст. 162 Кримінального кодексу України (незаконне проникнення до житла чи до іншого володіння особи, що порушують недоторканість житла громадян), ч.3ст. 185 Кримінального кодексу України (таємне викрадення чужого майна, крадіжка, вчинена повторно, поєднана з проникненням у житло), ч.3 ст. 186 Кримінального кодексу України ( відкрите викрадення чужого майна поєднане з проникненням у житло).

До цього часу чоловік вже був раніше судимим Іршавським та Виноградівським судом за скоєння крадіжок. Суди переносили із одного району в інший, щоб серійний крадій міг уникнути покарання. Йому змінювали реальні терміни на більш м»які – тобто на виправні роботи, де його ніхто не бачив і про нього ніхто не чув.

Цей чоловік не припиняючи злочинну діяльність впродовж багатьох років скоював крадіжки по віддаленим населеним пунктам. Він проникав до приватних будинків, коли господарів не було вдома.

Приміром, в одному з випадків у 2009 році, вранці як тільки господарі пішли на роботу, він пошкодив вхідні двері звідки викрав всі наявні гроші, золоті вироби, мобільні телефони, чим самим спричинив матеріальних збитків на суму більше 19 000грн. В той час, для потерпілої – це була велика сума грошей.

Крадій настільки відчував свою безкарність, що до своїх жертв навіть застосовував фізичну силу. Від пенсіонерки із села Імстичево силоміць відібрав 300гривень, які вона зберігала під ковдрою на ліжку. Злочинець не дивлячись на поважний вік потерпілої, наніс їй декілька ударів в голову. Пенсіонерка, тривалий час не могла оговтатись від неочікуваного гостя.

До помешкання у села Луково крадій навідався серед білого дня. Він не дивлячись, що по вулиці ходять люди і у будь-який час, додому можуть повернутись господарі взламав двері і проник до будинку. Із шафи спальної кімнати викрав 605доларів США та 350гривень, які сім»я зберігала про всяк випадок.

Вдень він обкрадав приватні оселі, а от вночі у його поле зору попадали сільські магазини, звідки скоював крадіжки продуктів харчування та інших товаро-матеріальних цінностей. Для нього двері і замки перешкодою для проникнення до магазину не були, він їх залав без будь-яких зусиль.

На селі для багатьох громадян велосипед був і є вірним помічником у господарстві. Якщо десь у селі крадій бачив, без нагляду покинутий велосипед то обов»язково цим користувався. Він одні продавав за безцінь, а деякі навіть залишав собі.

За вироком Іршавського райсуду 33-річного мешканця села Великий Раковець було засуджено до семи років і шість місяців позбавлення волі з конфіскацією майна.
Однак, вирок 09.11.2015 року був оскаржений в апеляційному суді у зв»язку із не встановленням достатніх доказів для доведення винуватості особи в суді.

Таким чином серійний крадій повернеться на Іршавщину і знову буде скоювати крадіжки, відбирати у самотніх людей останні копійки, втягувати у злочинну діяльність неповнолітніх, так як суддя який приймав рішення не побачив у його діях складу злочину. Цікаво, до кого крадій першого влізе у будинок? І чи не буде це раптом оселя чи крута іномарка судді? Або когось із його гуманних колег.
Марія Студена,
Іршавський район

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *