На Закарпатті кордон контролюватимуть також з повітря

вертолітУ цьому місяці Держприкордонслужба спільно з військовими патрулюватиме державний кордон з бортів повітряних суден.

Протягом цього місяця вильоти будуть здійснюватися на ділянках Львівського, Мостиського та Чопського прикордонних загонів.

Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

Моніторинг проводитиметься з метою удосконалення заходів, спрямованих на протидію протиправній діяльності через державний кордон та використанню зловмисниками малих літальних апаратів.

“Протягом цього місяця такі вильоти будуть здійснюватися на ділянках Львівського, Мостиського та Чопського прикордонних загонів. Прикордонні наряди з бортів повітряних суден будуть проводити моніторинг ситуації і повідомляти про можливі протиправні дії поблизу кордону наземним нарядам. Під час виконання польотів при управлінні органів охорони кордону також будуть сформовані групи швидкого реагування, які оперативно зможуть реагувати на інформацію, отриману від колег з повітря “, – йдеться в повідомленні.

Крім іншого, в ході спостереження за контрольованими прикордонними районами правоохоронці проводять аналіз місць можливого зльоту і посадки малих літальних апаратів, які контрабандисти використовують для переправлення товарів через українсько-польський і українсько-словацький кордону.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *