Закарпатські воїни АТО вшанували незалежність України в Народному Домі “Просвіти” (фото)

Закарпатські воїни АТО вшанували незалежність України в Народному Домі “Просвіти” (фото)

24 серпня на базі Народного Дому “Просвіта” відбулися урочистості з нагоди Дня Незалежності. До заходу долучилися “Українська асоціація інвалідів АТО”, Спілка учасників бойових дій на Сході України, ГФ “Прайд”, Спілка учасників АТО Великоберезнянщини, крайова “Просвіта”, Закарпатський осередок “Товариства політв’язнів і репресованих”. Ряд військовослужбовців, в тому числі посмертно, ветеранів та волонтерів було нагороджено орденами та медалями. Вручали відзнаки учасники бойових дій в АТО перший заступник військового комісара Закарпатської області, підполковник Микола Журавльов та В’ячеслав Харченко (Чегевара).

Орденом “ЗА МУЖНІСТЬ І ВІДВАГУ” були нагороджені капітан Варивода Олексій Миколайович, капітан Угрожді Олександр Йосипович, сержант Цуняк Михайло Михайлович, старший сержант Дрогомирецький Назар Михайлович.

Волонтерську нагороду “За гідність та патріотизм” отримала найвідоміша волонтерка Закарпаття Власта Негря.

Орденом “За врятовані життя” було нагороджено капітана медичної служби Наталію Вариводу.

Дев’ятьом бійцям було вучено медаль за “Оборону рідної землі”, в тому числі посмертно, солдату Палаю Андрію Йосиповичу.

Голова крайової “Просвіти” Павло Федака вручив підполковнику Миколі Журавльову, який покидає Закарпаття, вищу нагороду – Орден “ЗА ВІРНІСТЬ ПРИСЯЗІ”.

Приємно, що волонтери з вірменської діаспори Ужгорода почастувати гостей обідом, за яким воїни згадали загиблих товаришів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *