В Новому районі Ужгорода ліквідували “жахіття” діяльності голубиних ватаг (фото)

В Новому районі Ужгорода ліквідували “жахіття” діяльності голубиних ватаг (фото)

Довготривала боротьба мешканців ужгородської багатоповерхівки (вул. Заньковецької, 178) з засиллям голубів на горищах будинку завершилася успіхом. Працівники ТОВ “Житло-Сервіс” вивезли нечистоти, які накопичувалися на протязі 25 років. Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук пише Ольга Тимофеєва:

Зранку пролунав дзвінок і у мене попросили ключ від горища. Що було далі – на світлинах. Очевидне – неймовірне. Дякуємо вам, громадонько, за небайдужість, за підтримку, за поради, за потужну енергетику добра. А решта ми будемо робити самі. Бо лише від нас залежить, у якім середовищі жити: процвітати чи гнити. Хочу, аби люди не розчаровувалися, а діяли. І з Божою поміччю усе в нас буде добре. Ще раз дякуємо за підтримку, – зазначила Ольга Тимофеєва.

Як відомо, Новий район Ужгорода був базовим у виборчій стратегії братів Андрієвих, які його щедро “засівали” грошовими купюрами, відповідальність за стан округу повністю лежить на їх плечах. Мешканці багатоповерхівок повинні більш впевнено домагатися своїх прав і не соромитися просити про допомогу.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *