Хостел ALINA від 110 гривень за місце.

В Україні кожен другий при владі – холуй Москви і спонсор офшорних банків. – Сергій Ратушняк

В Україні кожен другий при владі – холуй Москви і спонсор офшорних банків. – Сергій Ратушняк

Лідер “Нового Закарпаття” Сергій Ратушняк прокоментував сучасну політичну ситуацію в Україні на своїй сторінці у мережі Фейсбук наступним чином:

Це наша доля – «шаровари, вишиванка, вигуки і … готовність продати і продатись». Це ж ми, Величні, Вишивані, з 1654 року монументи Богдану ставимо. За те що здав Україну Москві, як і сьогодні Петро в мінських протоколах-капітуляції. А щоб шведам не здати або шляхті, що галичан за бидло і рабів мали 350 років. Але ЗДАТИ. Бо тут скрізь зрада і кожен за свою хатку в порося. Грушевський універсали писав і бабло від спонсорів-патріотів вкладав в нерухомість Будапешта, Відня і Парижа. Як і всі злодії – п’ять останніх президентів і їх злодійське оточення. І не помітили полк Муравйова, що потягом, без перешкод, як і зараз медведчуківці і Ахмет віці,-приїхав в Київ і окупував цілу Україну. Крім західних-неукраїнських територій.

І зараз кожен другий при владі – холуй Москви і спонсор офшорних банків.
В сучаснім вимірі нас роздратовує Гриценко,- бо непрохідний. А вбив би він небесну сотню і підписався у Відні з московсько-іудейськими олігархами, що вони й далі будуть грабувати Україну,- мав би шанс і переміг. Та що там пан полковник. А хіба ми в свій час побачили Чорновола. За комуняк Кравчука, Кучму, Ющенка пішли. Далі, в загалі, за злодіїв і бариг. Хіба ми свого Бальцеровича помітили. Ім’я його Олександр Мороз. Чудом живий. Ми за гречку Черновецьких, Порошенків, Пашинських, Шуфричів і Балог обирали. Бо величні. І до вишиванки і шаровар нам завжди не вистачало 20 грн від діявола Медведчука за Шуфрича, 200 грн від бариг-Балог по всій державі, а в останніх виборах під час розстрілу Майдану, києвляни за 500 грн обрали рабіновічів і ін. нечисть проізраільську і проросійську. Але не проукраїнську. В Закарпатті ,- чотирьох Балог, двох Андрієвих і Наркобарона з клоунами від Кличка обирали виключно за 500 грн. А те, що це вороги і 20 років розграбовується державу і довели її до такого стану,- начхати. Аби випить, закусить і обгадить сусіда і земляка, що трудиться і краще живе. І так по всій Україні. А тому не дивно, що разом з північною Кореєю – українці самі нещасні в світі. Але ж Величні, Вишивані, героїв мільйон, а жодного хутора за чотири роки не звільнили. Зате тисячами стали в АТО з лаптів- мільйонерами і з мільйонерів – міліардерами. І що? Яка реакція величних. Ці сатани – всі на волі, при владі і ПЕРШІ В РЕЙТИНГУ. То коли мені хто закида за Гриценка, – скажу. Не він Гетьман. Але назвіть хоч одного відомого з екранів іудейських ЗМІ – призвище – без запаху крові, горя народного і миоріду багна.
Слава Україні, яку ми за сало і гречку продали. З наступаючою зимою, в тілах і душах,- також.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *