На Закарпатті СБУ засекретила інформацію про місце перебування 3-х тисяч ящиків контрабандних сигарет (відео)

На Закарпатті СБУ засекретила інформацію про місце перебування 3-х тисяч ящиків контрабандних сигарет (відео)

Журналіст Лариса Ступак вирішила з’ясувати місце знаходження великої партії контрабандних цигарок у кількості 3000 ящиків вартістю майже 1 мільйон доларів. Ці цигарки були затримані співробітниками  Служби безпеки України на митному посту «Тиса» наприкінці листопада 2017 р., журналісти отримали інформацію, що цигарки можуть бути повернуті високопосадовим організаторам контрабандного каналу.

Начальник Закарпатської митниці Станіслав Балуєв повідомив, що місце перебування цигарок йому не відоме, це в компетенції СБУ. Перший заступники начальника Управління СБ України в Закарпатській області Володимир Гелетей та головний “кашник” області також не змогли дати відомості на це питання. Начальник слідчого відділу УСБУ в Закарпатській області Антон Дурневич зіслався на таємницю слідства і місце зберігання визначене слідчим, а журналістам не треба знати про це.

Схема поставки дешевих безакцизних цигарок з Білорусії в Україну через КПП “Загонь-Чоп” працює вже роками. Угорські митники офіційно оформляють ці фури, як товар, що покинув Європейський Союз, а українські оформляють вантажівку, як пусту. Вартість такої операції 100 тисяч євро з фури. Далі ці цигарки повертаються у країни Євросоюзу (Угорщину, Словаччину, Румунію) нелегально через прикордонну “зелену” полосу. Кришують ці контрабандні потоки окремі народні депутати від Закарпаття.

Відео з каналу Ютуб Лариси Ступак Larisa150661

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

2 відповіді до “На Закарпатті СБУ засекретила інформацію про місце перебування 3-х тисяч ящиків контрабандних сигарет (відео)”

  1. Паршиві мразі
    Таємниця слідства?
    Якого? це шо стратегічна зброя????
    Самі вони і є ОЗУ, яке роками грабує українців під видом СБУ
    Іх перших треба під трибунал, ціла служба під прикриттям держави займається злочинами

  2. Голова Закарпатської ОДА, на запитання журналістки Лариси Ступак про долю контрабандних цигарок, визнав, що конфісковані на митницях сигарети повертаються на вторинний ринок, бо їх неможливо утилізувати. Простіше кажучи, правоохоронці їх знову продають.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *