Скандальновідомий суддя з Мукачева знову в епіцентрі подій (документ)

Скандальновідомий суддя з Мукачева знову в епіцентрі подій (документ)

Суддя Мукачівського міськрайонного суду Володимир Монич, якого у лютому 2007 року за несумісну професійну поведінку Вищою радою юстиції було звільнено з посади, знову в епіцентрі скандалу. Десять років тому цей “унікум” заборонив голові Верховної Ради України Олександру Морозу публікувати закон Про Кабінет міністрів. Тепер він скасовує законний Державний акт на право власності на землю. Про це в мережі Фейсбук повідомляє  Олег Франко:

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ Мукачівський суд 5 травня 2017 року через розчерк пера брудною рукою судді Монича В.О. відібрав в моєї сім’ї право приватної власності, скасувавши законний Державний акт 1994 року !!!

Зважаючи на те, що Державний акт тих років видавався на основі Рішення Мукачівської міської ради народних депутатів, яке суд підставив під сумнів, вважаю за необхідне проінформувати Андрій Балога — очільника сьогоднішньої міської ради, представник якої, Вікторія Сусол, залучений до спору як третя особа, твердо відстоювала законність акта.

«Я не звик кидати дрібним камінням в слона на ім’я Корупція, але з даним корупційним об’єктом на ім’я Монич, я в змозі справитись. І не зупинюсь, отримавши перемогу в апеляційному суді. Притягнення його до відповідальності – справа честі моєї сім’ї.»

Матеріал буде викладений порційно
_____________________________________________________

З чого все почалось?

В 1991р., 16 жовтня Мукачівська міська рада народних депутатів прийняла рішення про виділення земельних ділянок для індивідуального будівництва. Тоді, Стеблак М.Д. та Луцанич С.П. отримали рівні, по 600кв.м (22м ширина; 27м довжина), земельні ділянки, а в 1994р., 08 червня, та ж рада, довиділила Стеблак М.Д. із вільних земель міськземфонду 400кв.м та передала безоплатно у приватну власність земельну ділянку загальною площею 1000кв.м по вул.Набережна 29Е, що посвідчив Державний акт 12 червня 1994р.

Відразу після довиділення Стеблак М.Д. 400кв.м 08 червня того ж 1994р. був виготовлений Технічний звіт, групою при земельному відділі, керівником якої був Грицай І.В, а ведучим інженером Задорожній С.М.

ДАПБ «Архітектура», яка в часи початку 90-х працювала аутсорс на кошти Мукачівської міської ради, займалась кресленням ескізів для забудов кварталів, на основі яких потім і створився Генеральний план міста Мукачева, надала викопіювання з матеріалів 1994р.

В 2004р., 15 вересня моя бабуся Франко Г.І. придбала земельну ділянку по вул. Набережна 29Е, яка на підставі Державного акту ЗК №014-00004 від 12 червня 1994р. на праві приватної власності належала Стеблак М.Д. Ділянка не відповідала розмірам, зазначеним в Державному акті (з фасадної сторони -7м, з тильної сторони -1м), але наявність всіх правовстановлюючих документів дали впевненість в силі закону. Наша ділянка є кутовою, з однієї сторони проходить дорога, а з іншої вона межує з землекористувачем (сусідом) Луцанич-Шабашевою С.П.

Далі буде…

В 2007 році суддя Монич сховався від “вироку” у клініці імені Амосова. Має надію, що в 2017 антикорупційний рух доведе до логічного кінця справу незавершену десять років тому…

1 Comment

  1. на усіх без винятку на фото тавро злочинців і перевертнів у мантії!
    усіх судити як Нюрнбергським трибуналом за злочини проти народу України, так як ці покидьки виносили рішення іменем України за останні 20 років правління клану балогів замовні рішення, грабували, відбирали, принижували іменем свого народу проти свого народу.
    кодло паскуд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.