Мати скаліченої деревом ужгородської школярки подякувала небайдужим, які боролись за її дитину

Мати скаліченої деревом ужгородської школярки подякувала небайдужим, які боролись за її дитину

Слова подяки усім причетним до порятунку її дитини висловила у мережі Фейсбук Оксана Білей:

Дякую добрим людям за донечку! Пройшло майже пiв року з того жахливого дня 16 листопада 2016 року, коли на мою доньку впало дерево. Хочу висловити щиру подяку завiдуючому опiкового та пластичного вiддiлення ЗОКЛ iм.А.Новака Погорiляку Андрiю Йосиповичу. Дякую Вам, Лікарю,за нiжку Анiтки, яку Ви не дали ампутувати i взялися за таку надзвичайно важку працю, i за те, що Ви зробили для Анiтки, Вона згадує про Вас майже кожного дня.

Спасибі Кучiнцi Р.Ю. i всьому колективу опiкового вiддiлення. Дякую завiдуючому дитячої обласної травматології м.Мукачева Дем’яну Юрiю Юрiйовичу, що приїздив до Анiтки на операції, і на даному етапi Анiтка знаходится пiд його наглядом. Велика подяка вiд нас лiкарям УЦМКЛ – Гербут.С.Ф., Оводi В. В., якi допомагають у рiзних питаннях, навiть пiсля виписки з лiкарнi.

Дякуємо школi № 15 за підтримку, директору Полiщуку В.П. та вчителям, що йдуть нам на зустрiч, приходять до Анiтки, проводять уроки, щоб вона могла закiнчити 6 клас i разом зi своiми однокласниками перейшла до 7-го класу. Дякуємо ВСIМ добрим людям, якi пiдтримували нас у цей важкий час! А лiкар, котрий хотiв ампутувати нiжку Анiтцi (про це менi повiдомив директор “УжАгромiкс” Опаленик I.I.) хай краще напише заяву на звiльнення, бо “такi” лiкарi вмiють лиш одне – ампутувати i крапка. Такi “лiкарi” не переймаються тим, як ця дитина, буде далi з цим жити. Йдiть до Опаленика, ампутуйте гiлки на старих та сухих деревах!
Без підтримки добрих людей, професійних лікарів, друзів, журналістів, нам з Анітою було б дуже важко впоратись з бідою, яку спричинила нам недбалість дорослих чоловіків, які давно забули про нас і нашу біду. Нам дуже важко. Але ми впораємось з донечкою. Завдяки Вам, сердешні, небайдужі, чуйні люди!@
Нехай береже Вас Господь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.