В Ужгороді масово “бомблять” автівки

розбите склоВ Ужгороді масово грабують автівки! Чия наступна?

При чому стиль грабежів один і той самий – шляхом розбивання скла. Складається враження, що у місті працює одне угрупування.

Останні повідомлення – від громадського активіста Павла Гомоная, автівку якого пограбували на Різдво 7 січня: – #‎CarGlassBreakingChallenge Прийняв естафету від Vasily Chaikovich, теж заднє праве бокове, нічого не вкрали, Богу дякуючи.  Передаю естафету начальнику міліції в Закарпатської області Сергію Шараничу та начальнику управління карного розшуку Василю Лешко, – написав він у своєму блозі на Фейсбуці, додавши фото.

Днем раніше у аналогічний спосіб пограбували авто Nissan ХTrail на вулиці Закарпатська. Ще раніше, напередодні Нового року, так грабували автівки в районі площі Петефі.

Найзухваліше пограбування – коли було «вскрито» відразу кілька автівок відвідувачів ювілейного концерту ССТ БЛІЦ, припаркованих під самісіньким драмтеатром. Варто зауважити, що зловмисників цікавлять тільки цінні речі – готівка, гаджети, прикраси. Документи відразу ж викидають. Додамо також, що цей спосіб грабежу дуже популярний також у великих містах, насамперед, у спільних районах.

karpatskijobjektiv.com

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *