Перше публічне спілкування Володимира Гелетея з громадськістю (ВІДЕО)

гелетейТимчасово виконуючий обов’язуючий УСБУ в Закарпатській області Володимир Гелетей вперше публічно виступив перед громадськістю Закарпаття.

Розмова вийшла відвертою хоча і не дуже конструктивною та занадто сумбурною.

Детальніше у відео.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

16 відповідей до “Перше публічне спілкування Володимира Гелетея з громадськістю (ВІДЕО)”

 1. Хто його призначав? Чи цей Гелетей вччився у середній школі, чи вчився насправді у вищому навчальному закладі, чи просто купив диплом. Це сором і ганьба.Пристосуванець і продвиженець своїх братів та сватів. Професіоналізма нуль! Наблатикався. Нехай просто Наливайченко голова СБУ напряму поспілкується із своїм підлеглим і зрозуміє відразу хто очолює СБУ в області. Блюзнірство!

 2. Завдання для Гелетея-втрутіться в жахливу ситуацію сімї Балаж Надії директора аграрного коледжу в Мукачеві, котра сама підозрюється і вже доведено фокт фальшивого диплому , яка і надалі ця хабарниця працює директором.Малог того її дочка Балаж Наталя, яка скоїла жахливу ДТП з двома смертями, а тепер ще на свято Василя в 10 год.в мукачівському суді буде справа слухатися-позоивається Балаж Надія до Васюти В.В.головного лікаря ЦРЛ про звільнення її дочки вбивці і алкашки.
  Чи може взагалі, пане Гелетей, не в курсі що робиться у Муекачеві з директоркою аграрного коледжу з її дочкою та в Мукачівському університеті, де ректорка покриває корупціонерів та залякує неугодних звільненням.

  • Цей керівник закінчив Мукачівське ПТУ-7, столяр-краснодеревщик і робив мусором. В Україні таких 80% працюють в різних органах і це трагедія для держави!!! А у Верховній Зраді вообще я мовчу, з Закарпаття пару депутатів навіть середню школу не закінчили, но зато купили собі диплом про ВУЗ і стали “депутатами”, дві слова не можуть звязати!!!

 3. Таке враження, що виступає колгоспник колгоспник, а не заступник начальника управління СБУ. Пане Гелетей не соромтеся, пишіть рапорт на звільнення і дайте дорогу молодим. Ганьба. Даже думкт свої на людях викласти не можете. З Вашим суржиком не на людях не виступати.

 4. А де цей Гелетей міг навчитися етиці, дипломатії, етикету, належній поведінці на такій посаді, а елементарна відсутність вміння спілкування та відповідати належним чином на запитання на прес-конференціях чи інших серйозних заходах. Це вам пане Гелетей не в бані з друзями паритися, або контрабандою займатися чи кришувати своїх…вибачте вам місце у казіно круп”є рулетку крутити , це найліпше, а гіршого ви уже майже наситились.

  • Люди , та не зважайте так! Людина бізнесує, аби тунелі працювали справно, контрабанда для кийвськи хазяйв і таке інше – у цьому аби яка презентабельніть не потрібна нафіг!! Що ви тут заморочуєтесь на загальнолюдських цінностях?! Знайшли над ким знущатись…Він же богом обіжений…

 5. Причому тут Гелетей? Звернить увагу на фінансову діяльність спокусителя так званої Моніки Левінської – начмеда В. Саме про це потерпила аптекарка вказала у свойому зверненні до Президента України П.О.Порошенка, Генпрокурора Яреми та Голови СБУ Наливайченка : “18 грудня 2014 року, мені подзвонив В. (начмед) зі свого номеру 050-**-**-77 та сказав, що я маю закрити усі звіти по аптеці, в тому числі за грудень місяць, а саме: звіт за листопад по списанню медикаментів загального фонду, спеціального фонду та фонду АТО, підготувати аналогічний звіт за грудень 2014 року, «ПЕРЕКРИТИ» усі НЕЦІЛЬОВІ ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ на суму б л и з ь к о 2 1 т и с я ч і гривень з придбання тих медпрепаратів, які не входять до переліку, що дозволено купувати з бюджетних коштів.” (цитата з https://www.trubyna.org.ua/novyny/skandal-v-zakarpatskomu-sbu-dijshov-poroshenka-ta-yaremy-dokument ) – бачите, щомісяця щось тисячами списується, а звідси п’янки, гвалтування, а можливе й шантаж підлеглих, примус їх до несподиваних звільнень тощо. Будьте пильними, громадяни !

 6. ГЕЛЕТЕЙ ЗАКІНЧИВ МУКАЧІВСЬКУ БУРСУ ПТУ-7 КРАСНОДЕРЕВЩИК, А ПОТІМ ЩЕ ЯКУСЬ ШКОЛУ І РОБИВ У МУСАРНІ! ЦЕ ГАНЬБА, ЩО СБУ КОМАНДУЮТЬ ТАКІ ЛЮДИ, ЯКІ ДВІ СЛОВА НЕ МОЖУТЬ ЗВЯЗАТИ! А ЗА БРАТКА СТОРОЖА “МІНІСТРА ОБОРОНИ” Я ВООБЩЕ У ШОЦІ, ВНАСЛІДОК ЯКОГО ЗАГИНУЛО БІЛЬШЕ 500 ЧОЛОВІК ПІД ІЛОВАЙСКО, А ПОРОХ ЙОГО КРИЄ!!! ЛЮДИ БУДЕ ВЕЛИКА БІДА, ДО ЦИХ КРИС І ШЛЬОНДР НОРМАЛЬНО НЕ ДОХОДИТЬ, БУДЕ ТРЕТЯ РЕВОЛЮЦІЯ!!!

 7. коментарі просто жесть. Шановні “трибунали” а що це за громадкість прийшла до СБУ? А я вам скажу хто
  1 Данацко Іванко неодноразово притягався тим же СБУ за переправлення нелегалів через державний кордон. До речі брат його переплюнув Іванка йому вже дали срок.
  2 адвокат Бачинська – так це та яку взяли на дачі хабара.
  І ще десь 5 осіб, які взагалі не усвідомлювали чого вони прийшли з тими ахферистами. Так ось шановні – анонсована Данацком “громадкість” яка відвідала СБУ це просто невдахи, аферисти, а бо просто хворі на голову особи.

 8. Восьмокласики, а не активісти! Реально всі переживають лише за свою гузицю. Треба їх було ушмарити, тай вобще з ними діла не мати. Повістки їм вручити най ідуть воюють.., а не дурницьов ся мають.

 9. Таке відчуття шо люди з полонини поспускплись!!! Безкультурщина… Ніякого розуміння про те чим займається спецслужба!!! Якщо б СБУ нічим не займалось, уже давно було мадярське Закарпатття!!! Розсмішив дід- маразматік!!! Якщо такий розумний давай проект зі змінами до законодавства!!! Кричати всі вміють!!!

 10. Кучка неудачников решила проявить гражданский контроль за ситуацией в стране! Посмотрите кто пришел, взяточники, алкоголики и пенсионеры которые никогда ничем не были довольны.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *