Категорії Суспільство

Ужгородські чиновники розтринькали пів-мільйона гривень

грошіПрацівниками Головного управління Міндоходів у Закарпатській області виявлено чергове кримінальне правопорушення в сфері розкрадання бюджетних коштів.

Службові особи двох державних закладів культури, у період з 2011 по 2013 рік, розтратили бюджетні кошти, які перебували в їх розпорядженні, загальною сумою понад 550 тисяч гривень. Лобіювали їх дії, а саме укладання неприбуткових угод страхування об’єктів комунальної власності, чиновники обласного масштабу.

– За фактом розтрати державного майна у великих розмірах, шляхом зловживання службовим становищем, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених частиною 4 статті 191 Кримінального кодексу України, слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Закарпатській області розпочато досудове розслідування. Вживаються заходи по встановленню кола осіб, причетних до розкрадання державних коштів.  Відповідно до санкції статті, за вчинення зазначеного кримінального правопорушення передбачено кримінальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років, – зазначає Михайло Шукост – в.о. заступника начальника – начальника слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Закарпатській області.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *