У вівторок, 27 травня, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету федерації футболу України.
«За невиїзд Говерли на матч 30-го туру чемпіонату України проти Севастополя, який повинен був відбутися 17 травня 2014 року, ужгородській команді зараховано технічну поразку з рахунком 0:3, а клуб оштрафований на 75 тисяч гривень», — сказано в заяві, розміщеній на офіційному сайті федерації футболу України.
