Шахрай, прикинувшись онуком, видурив від люблячої бабусі гроші

телефон74-річна ужгородка стала жертвою телефонного шахрая. Пенсіонерка віддала 500 гривень «онуку», щоб владнати питання з правоохоронцями по оформленню дорожньо-транспортної пригоди.
Вчора до Ужгородського міськвідділу міліції звернулась місцева пенсіонерка. Вона розповіла, що до неї зателефонував чоловік, що назвався її онуком. Він повідомив, що потрапив у ДТП, і щоб владнати питання з правоохоронцями, потрібно заплатити гроші.
Звістка про те, що онук в біді, так збентежила пенсіонерку, що та навіть не звернула уваги на незнайомий номер телефону, на зовсім інший голос “онука”… Любляча бабуся побігла до найближчого відділення банку і переказала на рахунок, який їй продиктував псевдо-онук, 500 гривень.
Згодом з’ясувалось, що справжній онук не телефонував бабусі і не потребує допомоги. Але було вже занадто пізно – кошти потрапили до рук шахрая.
Шановні громадяни! Якщо вам зателефонують незнайомі особи і повідомляють про те, що з вашими рідними трапився подібний інцидент, не піддавайтеся впливу шахраїв. Не поспішайте перерахувати гроші на номер вказаного абонента, на телефонну картку, або віддати гроші особі, яка по них прийде — усе це різновиди вдало налаштованої схеми.
Ужгородська міліції вкотре радить у подібних випадках: зателефонуйте за номером 102 і дійте згідно інструкцій оперативного чергового. А також негайно зв’яжіться зі своїми рідними та поцікавтесь про їх місцезнаходження. Цим ви або убезпечите себе від шахраїв, або якщо вимагач дійсно є працівником міліції, допоможете очистити наші лави від злочинців та випадкових людей.

Діана ДОРОГІЙ, Ужгородський МВ УМВС

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *