Закарпатську бібліотеку “порвали” рок-вечорниці (ФОТО)

  16 травня в Закарпатській обласній науковій бібліотеці зібралася молодь Ужгорода, але не для читання, не на літературний вечір, а на рок-вечорниці «Майбутнє варто планувати». Захід був організований спільно з БФ «Центр громадських ініціатив» та лікарями обласного центру планування сім’ї. Бібліотечні рок-вечорниці проходили неформатно у стилі кафе.
А розпочалось все з виступу голови БФ «Центр громадських ініціатив» Андрія Вишняка, який розповів присутнім про проект «Здоровя жінок України», як він реалізується в області за інформаційної підтримки бібліотек краю. Далі лікар-гінеколог Палагусинець Анна Юріївна та лікар-сексопатолог Галина Володимирівна Вакарова ознайомили молодь з сучасними методами контрацепції  та розяснили основні проблеми, з якими стикаються люди репродуктивного віку під час статевого життя. Діалог з лікарями відбувався в невимушеній атмосфері, тож присутні задавали питання, на які фахівці лю’бязно давали доступні відповіді.
Після завершення розмови з медиками, вечорниці перейшли в музичний блок. Дану акцію активно підтримали три талановиті ужгородські рок-гурти «Позичений Час», «Етюд», «Станція Лєнін», які своїми виступами зірвали читальну залу хвилею овацій, оплесків та радісних вигуків. Вперше стіни бібліотеки розривало від шаленої енергетики як музикантів, так і гостей, присутніх на вечорі. Такого музичного драйву читачі головної книгозбірні ще не чули.
Організатори рок-вечорниць щиро вдячні музикантам, які підтримали цей захід і долучилися до обговорення такого важливого питання, як планування сім’ї. В свою чергу, бібліотека обіцяє своїм відвідувачам на рок-вечорницях не зупинятись і провести ще багато цікавих і креативних заходів в майбутньому!

Головний бібліотекар відділу обслуговування  ЗОУНБ ім.Ф. Потушняка
Євгенія Напуда

рок8 рок рок2 рок3 рок4 рок5 рок6 рок7

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *