Хто дасть по зубам ужгородським рейдерам? (документ)

Хто дасть по зубам ужгородським рейдерам? (документ)
В Ужгороді на прибудинковій території(зеленій зоні) між будинками по вул. Грушевського, 35 і 8го Березня, 28, впритул до Угорської гімназії може постати чергова п’ятиповерхівка чи торгово-офісний розважальний центр.
Так, на чергове друге пленарне засідання Ужгородської міської ради депутатам пропонується до розгляду проект рішення про доповнення програми приватизації об’єктом незавершеного будівництва – будівлею аварійно-диспечерської служби по вул. Грушевського, 35а, для приватизації шляхом викупу.
Нагадаю, що таким чином реалізовується незаконна схема по рейдерському захопленню прибудинкової території-зеленої зони для будівництва там комерційної споруди.
Весною 2012 року жителі навколишніх будинків змогли відстояти своє право на громадський простір і прибудинкову територію, коли працівники 5 ЖРЕРу для початку будівництва там начебто одноповерхової будівлі аварійно-диспечерської служби завезли на ту ділянку таку кількість елітної цегли, якої б вистачило на будівництво не менш як п’ятиповерхової споруди. Після того, як мешканці обурились і активно виступили проти забудови їх дворів, будівництво припинилось на етапі вставлення 2 бетонних блоків, і ділкам від будівництва прийшлось піти через іншу незаконну схему для захоплення прибудинкової території. 5 ЖРЕР через БТІ легалізував і гордо назвав ці 2 бетонні блоки «фундаментом», і з третьої спроби голосуванням депутатської більшості передав на баланс департаменту майна міської ради.
Взимку 2012-13 р.р. комісія по оренді виконкому міської ради віддала цей «фундамент»(2 бетонні блоки) в оренду приватній структурі, яка тепер звернулась до виконкому з проханням про викуп даного об’єкту – в зв’язку з чим розроблено і подано на розгляд депутатів даний проект рішення. Також прийняття даного рішення є недопустимим з юридичної точки зору, оскільки приватна структура, яка орендує ці 2 бетонні блоки, не має ні в оренді ні у власності земельну ділянку, на якій знаходиться цей удаваний «фундамент».
Нагадаю, що одним з ключових пунктів передвиборної програми діючого мера було – захист і збереження прибудинкових територій і зелених зон – тож через тиждень ми матимемо змогу пересвідчитись, чи дотримається Погорелов своєї обіцянки і контрольована ним депутатська більшість не підтримає даний проект рішення чи він вчергове зробить крок проти інтересів громади міста і для задоволення жадібності до грошей окремих ужгородських рейдерів.

Цей документ і допис поширено у мережі Фейсбук громадським діячем Олександром Волосянським. Редакція “Трибуни” вважала за потрібне у заголовку радикалізувати тему бо одними зверненнями ужгородці нічого не доб’ються. Настав час дій!

Грушевського

 

 

 

 

 

 

 

 

До речі в Києві ці проблеми громадяни вирішують досить оригінально:

зносять паркани і палять техніку забудовників

http://

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *