Злочинці підпалили автівку дружини колишнього директора Ужанського нацпарку (фото)

Злочинці підпалили автівку дружини колишнього директора Ужанського нацпарку (фото)

Кримінальні клани Закарпаття продовжують збирати свій “чорний” урожай. Сьогодні, близько 3.00, стався підпал автомобіля марки “Шевроле”, який належить дружині колишнього директора Ужанського нацпарку Віктора Бирковича. Пошкоджено передню частину автівки, яку вдалося загасити сусідам постраждалої, вони бачили особу, що здійснила підпал.

Напередодні Ніна Биркович написала заяву про злочин щодо працівників правоохоронних органів, які координуються мукачівським кримінальним кланом.

Ужанський НПП знаходиться на території Великоберезнянського району, межує з Словаччиною та Польщею, через його територію проходить транснаціональний трафік переправки нелегальних мігрантів, наркотиків та сигарет до країн Європейського Союзу.

Нещодавно пресслужба Ужанського національного природного парку розповсюдила заяву щодо політичного тиску на установу:

За участі окремих представників правоохоронних органів, що мають безпосереднє (родинне) відношення до мукачівського бандформування відбувається злочинне рейдерське захоплення Ужанського НПП, який з 2014 року з призначенням нового керівника вийшов з сфери впливу єдиноцентриського угруповання, в результаті чого кандидатами від ЄЦ програно всі вибори до місцевих рад та до ВРУ в межах Великоберезнянського району.

Декілька місяців тому Віктор Балога особисто лобіював призначення дармоїда, браконьєра, звільненого з Ужанського НПП за прогули на посаду в.о. директора Ужанського НПП, також слід зазначити, що дана особа очолює політичну групу В. Балоги «Єдиний Центр» у Великоберезнянському районі де розташований парк.

Після невдалої спроби всадовити в крісло в.о. директора Ужанського НПП свого ставленика почався безпрецедентний тиск на працівників Ужанського НПП з  залученням правоохоронних органів, погрози та нанесення тілесних ушкоджень працівникам парку (побиття заступника директора Ужанського НПП Марини Заяць), відкриття фейкових кримінальних справ на підставі яких проводяться незаконні обшуки, пошкодження майна, подання неправдивої інформації через ЗМІ.

З цього приводу трудовий колектив парку вимушений був звернутися до Президента України та Голови Верховної Ради України, які доручили ДБР та Національній поліції вжити заходів для припинення тиску на установу.

Читайте також: Ужанський нацпарк вистояв у п’ятирічній боротьбі з кримінальними кланами (фото)

Закарпатські Атовці вивели на чисту воду шахрая з сумнівними документами помічника нардепа (відео)

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *