Жидобандера Коломойський назначив премію за голови російських окупантів

коломойськийУ відповідь на військову агресію Росії, влада Дніпропетровської області на чолі з бізнесменом Ігорем Коломойським пропонує від тисячі доларів за здачу зброї, а за передачу владі російських найманців по 10 тисяч доларів. 

Про це повідомив заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації і бізнесмен Борис Філатов на своїй сторінці у Facebook

“Перші підрозділи спецбатальйону “Дніпро” сформовані й готові до виконання бойових завдань. Блокпости встановлені”, – зазначив він.

“Я багато думав про події в Донецьку й Луганську. Висновок один: це революція бідності. Заколот утомлених, зневірених і непочутих владою людей”, – написав Філатов.

“Кліка Януковича, яка занурила наших співгромадян у безодню безвиході, сьогодні провокує їх на сепаратизм, роздаючи гроші, украдені в людей і обіцяючи майбутнє в складі сусідньої недружньої держави”, – додав він.

За словами Філатова, в акціях беруть участь “наші російськомовні брати з Донбасу, які заплуталися, втратили орієнтири, купилися на солодкі обіцянки негідників”.

“У нас є пропозиція. За кожен повернутий ствол – виплачується винагорода: за автомат 1000 доларів США, кулемет – 1500 доларів США, гранатомет – 2000 доларів США”, – повідомляє заступник Коломойського.

За кожного переданого “зеленого чоловічка”, він же найманець, який ступив на нашу спільну землю і намагається зіткнути нас у братовбивчій війні, – винагорода 10 000 доларів США”, – додає він.

За кожну звільнену будівлю, передану МІСЦЕВІЙ владі й під охорону спецроти “Донбас” батальйону “Дніпро” – винагорода 200 000 доларів США (причому у територіальної громади залишається вільне право доступу у будь-який момент)”, – заявив Філатов.

Усі подробиці, місця передачі грошей, контактні телефон Штаб Національного Захисту повідомить у четвер.

Думаємо, що після таких заяв кількість антисемітів в Україні різко зменшиться.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *