Закарпатські прокурори не можуть справитися з дружиною свого колеги (ВІДЕО)

цар– Дьоміна Вікторія прокурор міжрайонної прокуратури чесно зробила свою роботу і, впевнена, що порушниця-міський голова виправить свої помилки, – інформує громадський активіст Лариса Ступак.
Міський голова Чопа -Цар Галина, жінка міжрайонного прокурора Царя Івана приховує інформацію від людей. Не оприлюднює важливих додатків на офіційному сайті міськради, не надає відповіді на інформаційни запити.
Факти грубого порушення закону “Про доступ до публічної інформації” вже вкотре підтвердились після того, як прокурори побачили все на власні очі у Чопський міськраді під час перевірки. Цариці внесли подання прокурора про усунення порушень. Це вже друге таке подання за 2014 рік.

Молоденька прокурорша впевнено агітує мене повірити, що порушення міським голою будуть усунені протягом тижня. Після тієї розмови пройшло вже два тижні, а порушення так і не усунені. Відповіді на жоден з моїх інформаційних запитів не надано. Але чомусь прокуратура вперто не складає протоколи про адмінпорушення , як це визначено законом.
Мабуть тому, що у Цариці мерши чоловік прокурор?

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

5 відповідей до “Закарпатські прокурори не можуть справитися з дружиною свого колеги (ВІДЕО)”

  1. Тут я не зможу захистити Галину Василівну. На жаль. Якось воно все криво у неї виходить. Але ж деяки працівники міської ради її попереджали не робити такого. Я наприклад, одразу надаю повні відповіді на будь-який запит. Чого мені боятися. І вона мала б робити також.

  2. З тим доступом до публічної інформації у Чопі вже не БАЛОГАн, а якийсь бордель з тією царихою – кому хочу, тому й дам. Не розумію, чого з нею панькаються….

  3. З тим доступом до публічної інформації у Чопі вже не БАЛОГАн, а якийсь бордель з тією царихою – кому хочу, тому й дам. Не розумію, чого там з нею панькаються….

  4. З такими обсягами постійної ганьби Царям скоро гаплик. Хвилею скарг одне за одній ще жоден міський голова не пишався. ИИии. Скочила у густий леквар Царка. Доцарювалась

    • Цариху і її п”яного прокурора Івана давно пора гнати в шию. Ви подивіться люди добрі як ця нечисть Цариха зазом з Касьяном розкрадають гроші комунального господарства.??? (До речі Касьян купив евартиру у Києві).,житловий фонд не ремонтується, каналізація протікає, будинки псуються,доріг у Чопі не має.,і т.д.,а ця нечисть Царська мерша з Турківського району встановила собі зарплату 11000 грн., на місяць.??? Мешканці міста Чоп у кого з ВАС зарплата 11000 грн., на місяць ???? ГНАТИ ТРЕБА її туди звідки приїхала…ГНИДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *