Журналіст Богдан Барбіл “підсвітив” проблеми закарпатської адвокатури

Журналіст Богдан Барбіл “підсвітив” проблеми закарпатської адвокатури
26 листопада 2021 року в Мукачеві, в конференц-залі готелю “Зірка” проведено конференцію ” Роль інтелігенції в розвитку країни”.
Організатори – Рада адвокатів Закарпаття та Закарпатське відділення Спілки адвокатів України. Щодо назви. Напевно, тезу Леніна спростовували, який прошарком ( прослойкой) називав інтелігенцію. Ні.
Про яку країну йдеться? Якщо нашу неньку, то напишіть – у розвитку України. Не можу вже котрий день дотямити, чому адвокати Закарпаття, у яких повний завал у Раді адвокатів, приміщення орендоване в заставі, машина голови в заставі, вже багато місяців правління не засідає очно, не провести конференцію саме на тему – “Закарпатська адвокатура : час SOS!”.
Роль інтелігенції. Про все і ні про що конкретно. Так і сталося. Лебідь, Рак, Щука. Говорили про суди, контрабанду, Іллю Ківу, русинство..Присутній на події власкор газети “Урядовий кур”єр”, звісно, подасть у новинці так, що це конференція небачених досі висот, історичної ваги. Він запопадливо подає погляди Фазекоша на всіх і вся.От недавно Фазекош на сторінках газети Кабміну вихвалював рішення призначити на посаду заступника міністра МВС такого то. Хоча адвокати і міліцішти завжди дві непримиренні протилежності. За гроші Ради адвокатів Закарпаття надалі організуйте конференції про роль робітничого класу і селянства в розвої України. Без цього ніяк. За Леніним, це базис, а всяка інтелігенція- надбудова
Головний організатор події, голова Ради адвокатів Закарпаття Олексій Фазекош усе це організував з одною метою – аби група підтримки на чолі з віце-президентом Спілки адвокатів України паном Олександром Дроздовим допомогла йому будь-що залишитися на посаді.До Мукачева також приїхав Сергій Вілков – Голова Кваліфікаційно-Дисциплінарної комісії Адвокатури України.
Бо бунт почався. Від Фазекоша члени правління зажадали надати всі документи для фінансової ревізії, скликати звітно-виборну конференцію.
У відповідь Олексій Фазекош терміново 29 листопада збирає правління, на якому хоче зняти з посади свого заступника Тетяну Безегу, виключити з керівництва інших неугодних, замість них поставити своїх, вірнопідданих.Й при такій підримці неодмінно стане Заслуженим юристом України, а згодом керівником Кваліфікаційно-Дисциплінарної комісії адвокатури Закарпаття.Це його щоденні мрії.
26 листопада 1944 року в Мукачеві, в кінотеатрі “Перемога”, метрів 50 від готелю “Зірка” відбувся Перший з”їзд Народних комітетів Закарпатської України, на якому було прийнято Маніфест про возз”єднання Закарпаття з Україною. Учасники конференції навіть не згадали про цю подію. Ніхто.
Та воно й не дивно, коли подейкують, що головний організатор насправді не закінчив Закарпатський державний університет, що свідоцтво адвоката не чисте, що кандидатську дисертацію написав і захистив за… один місяць.
Сьогодні багато спілкувався зі справжніми інтелігентами-правознавцями, з адвокатами зокрема, а також з ветеранами АТО ( низка їх є адвокатами). Всі вони пильно стежать за ситуацією в Раді адвокатів Закарпаття й вимагають, аби голова Олексій Фазекош після проведення ревізорських перевірок, у тому числі з Києва, прозвітував про роботу, скликав конференцію й з дотриманням регламенту, закону провів вибори нового голови і нового правління. Закарпаття в цьому має показати взірець істинної, до найменших дрібниць самоврядності для всієї Національної асоціації адвокатів України.Від захоплення вигукне “Браво!” навіть Голова Асоціації пані Лідія Павлівна ІЗОВІТОВА.
А ще колишні вояки казали, що також стежитимуть за тим, як журналісти Закарпаття реально, правдиво зображатимуть все, що відбувається в Раді адвокатів Закарпаття, Закарпатському відділенні Спілки адвокатів України.
Тут, да їхніми словами, не пройде найменша авантюра, як не пройшла аферна затія з адвокатством нардепа Іллі Ківи в Закарпатті.Громадський контроль у дії. Головну роль в очищенні Адвокатури Закарпаття, в реанімації Ради адвокатів, КДКА обласної, налагоджені активної роботи в громадах, допомозі правничій мають відіграти САМІ ПОНАД ТИСЯЧА АДВОКАТІВ краю.
БОГДАН БАРБІЛ, Заслужений журналіст України.Ужгород
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *