Камінь за пазухою для голови Закарпатської облради Володимира Чубірка

Камінь за пазухою для голови Закарпатської облради Володимира Чубірка
Про це пише на своєму  телеграм-каналі Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/60

❗️Як не парадоксально звучить, але для Володимира Чубірка щоб очолити крайовий парламент найскладніше було отримати голоси своєї фракції «Рідне Закарпаття», найчисельнішої за складом в облраді (12 осіб). Ще недавно фракція мала намір виключити Чубірка зі своїх рядів через претензії останнього до засновників партії з числа нардепів групи «Довіра», адже вони під час місцевих виборів 2020 року вмовили Володимира зняти свою кандидатуру на посаду Ужгородського міського голови, що відкрило туди дорогу представнику «Слуг Народу» Віктору Щадею, але останній прогнозовано програв чинному міському голові Бодану Андріїву. 

❗️Натомість, якби до другого туру виходив Чубірко, то в Андріїва не було би шансів на перемогу. Взамін Володимиру Чубірку була гарантована підтримка на посаду голови Закарпатської облради. Але лідер закарпатських нардепів від «Довіри» Василь Петьовка та нардепи Лунченко, Горват та Поляк вирішили інакше і головування Закарпатською облрадою віддали «слузі» Олексію Петрову, а «Довіра» пролобіювала взамін посаду голови Закарпатської ОДА. 

❗️Через це Чубірко не вибирав термінів у спілкуванні з окремими нардепами, аж до посилання їх на три букви. Добре розуміючи облрадівську кухню, вказував колегам-депутатам  де їх роблять лохами, пускаючи мимо десятки мільйонів гривень.

❗️Все йшло до фінального акорду з виключення Володимира з фракції, але завдяки Віктору Балозі, що провів неймоврну політкомбінацію з відставки Олексія Петрова, призвело до того, що Чубірка винесло на гребінь хвилі.

❗️Якщо прихильність членів новоутвореної коаліції з числа депутатів від «Батьківщини», «Солідарності» та «ОПЗЖ» «купляли» за допомогою престижних посад заступників та голови бюджетної комісії інших «смаколиків», «Команда Андрія Балоги» йшла за Чубірка, як ставленика Віктора Балоги, то для представників «Рідного Закарпаття» стимулів не було, окремі з депутатів цієї фракції бачили себе головами обласної ради. Тим більш, що їх амбіції підігрівалися пропрезидентськими партіями «Слуга народу» та «За Майбутнє». І тут знову ключовим факторм, що вирішив долю посади голови Закарпатської обласної ради, стала позиція Василя Петьовки, котрий «через коліно» зламав позицію незадоволених, на користь Володимира Чубірка, як колись «ламав» на користь Петрова.

❗️Ясно, що «глухе» невдоволення вилилось у те, що окремі «рідні» депутати сховали за пазухою «камінь» обструкції, яким у певний момент можна збити новобраного очільника облради. 37 голосів завдяки яким  Володимир Чубірко став головою облради, не гарантують спокійного життя, стільки ж свого часу отримав «слуга» Олексій  Петров.

❗️На наступний день після обрання Володимира Чубірка головою Закарпатської облради розпочалася робота на розвал новоутвореної коаліції.  Йдуть інтенсивні консультації та переговори з потенційними переговорниками з формування нової більшості.

Олексій Петров, наразі, не отримав бажаної посади в Києві, тому використовує здобуті на службі навички для отримання важливої інформації та компромату на ВВЧ. Не знаю скільки там вже вилучили в кабінеті голови облради «жучків» та інших записуючих пристроїв, але улов має бути вражаючим.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *