Земельні ділянки в районі мукачівського водозабору отримали всі депутати міської ради

Як стало відомо виданню “Трибуна” з джерел в депутатському корпусі мукачівської міської ради земельні ділянки в районі мукачівського водозабору отримали всі без виключення депутати Мукачівської міської ради та частина чиновників мерії. Так що “Єдиний центр”, який складає більшість у Мукачівській міській раді поступив “гречно” по відношенню до своїх опозиційних колег з Партії Регіонів, “Батьківщини”, “Фронту змін”, КМКС . Ділянки зазвичай виділялися на піставних осіб. Дехто отримав по декілька ділянок. Взамін депутати мали собі тихенько сидіти і не висовуватися, голосуючи як скаже єдиноцентристське керівництво. Ринкова вартість такокого участку становить 15 000 доларів.
Сьогодні, у великому залі Мукачівської міської ради відбулась конференція, яка мала на меті виправдати дії мукачівської влади та показати, що все було в рамках закону. Про це поінформувало видання підконтрольне Віктору Балозі mukachevo.net
водозабір мукачева

Обговорення стосувалося забудови території, яка належала мукачівському водоканалу.

На прес-конференції були присутні заступник міського голови Олександр Галай, інспектор-консультант міської ради Євген Федір, головний архітектор міста Віктор Півцьо, Ігор Грицай, який представляє земельний відділ та управління комунальної власності.

За інформацією, яка з’явилася у деяких ЗМІ, будівництво на території мукачівського водоканалу проходить незаконно, але, як розповів Євген Федір, ця земельна ділянка була віддана на розпродаж законно і з письмового дозволу водоканалу. Вона останнім не використовувалась.

«Цю територію нам завжди доводилось чистити, тому виникла така ідея..Ми визначили ту територію водоканалу, яку він не використовує, де нема свердловин, де територія заросла, ми виробимо документацію і дамо людям на індивідуальне будівництво», – зауважив Євген Федір.

Проект розроблявся строго по всім нормам, та не торкаючись територій водозабору, який був і буде огороджений.

Як повідомили присутнім, новий район Баняски дасть можливість місту Мукачево позбутися на 25-30% проблем з ділянками на житло, а продовження району ще вище на 60%.

водоканал

«Розробкою проекту займалася фірма, яка має ліцензію…Є технічні умови від всіх служб міста, які прив’язані до даного будівництва», – підтвердив головний архітектор міста Віктор Півцьо.

Жителів міста запевняють, що всі зауваження приймаються, і вони будуть розглянуті. Перед затвердженням генерального плану міста, у який буде внесено і цей новий район, буде скликано громадську раду на обговорення.

водозабір11 водозабір12 водозабір10 водозабір9 водозабір5 водозабір4 водозабір3 водозабір водозабір7 водозабір6


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.