Краще геї ніж росіяни – Луценко

Краще геї ніж росіяни – Луценко

геї Мабуть сильно нас прижали  росіяни якщо Юрій Луценко вдався до таких порівнянь. Але нам видається, що краще йти своїм шляхом. Юрій Луценко виступає за асоціацію України з Європейським Союзом і проти вступу до Митного Союзу з Росією, Білоруссю й Казахстаном.

Про це він заявив у виступі на Х Світовому конгресі українців у Львові. “Чесно кажучи, після всіх воєн, голодоморів та репресій Кремлю треба не нові Союзи пропонувати, а каятися та вчити китайську мову”, – вважає екс-міністр внутрішніх справ. “Навіть, якби в Москві випускали автомобілі, кращі ніж у Мюнхені, якби дороги в Пермі були кращими, ніж у Ліоні, якби надої молока в Саратові були вищими, ніж під Амстердамом, якби пенсії та зарплати в Рязані були вищими за празькі, все одно досвід переполовинення українського народу в ході радянського експерименту волає до нас – геть від Москви!”, – заявив Луценко. На його переконання, “євроінтеграція – питання не вибору між двома союзами, це вибір між минулим і майбутнім”. “Для кожного думаючого про комфортну державу українця має стати аксіомою: результат саміту у Вільнюсі – понад усе!”, – стверджує Луценко.

За словами політика, для противників чинної влади євроінтеграційний процес – “це юридичний стоп-кран для Російської імперії та перехід до правового характеру держави з гарантіями прав людини і нації”, а для президента Віктора Януковича – “це дах для сімейного бізнесу від апетитів Кремля”. Луценко переконаний, що “український патріот і межигірський гангстер” мусять порозумітися в умовах, коли “Кремль веде неприховану холодну війну з метою змусити Україну до імперського ярма”. Відтак, вважає Луценко, треба: – визнати факт втручання Російської Федерації в суверенітет України; – звернутися до Світової організації торгівлі зі скаргою на економічний тиск РФ; – попередити РФ про ймовірні проблеми з транзитом російського газу; – відновити жорсткий моніторинг виконання міжнародних угод по Чорноморському Флоту РФ; – прийняти решту потрібних для євроінтеграції законів.

“Краще дозволити раз в рік гейпаради, ніж щодня чекати російських танків, як у Грузії 2008 року”, – вважає екс-міністр. Він пропонує викласти чіткий календарний план реформ на основі “декомунізації свідомості”, деолігархізації політики та декриміналізації економіки. “Єдиний кандидат – єдина команда – програма євроремонту – це алгоритм перемоги нової України”, – впевнений Луценко.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.