Збирачі макулатури допомогли закарпатській бригаді (ФОТО)

мак2Підійшла до завершення акція «Здай макулатуру-збережи життя» 2014, організована активістами ЗОО «Всеукраїнська Екологічна Ліга» спільно з «Мукачівським еколого-натуралістичним центром учнівської молоді»,  з метою збору коштів для потреб «128-ї окремої гвардійської Туркестансько-Закарпатської двічі Червонопрапорної механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України» (далі «128-ї бригади») пройшла з неочікуваним успіхом, зібравши відходів вторинної сировини на загальну суму 41 567 грн.

За виручені кошти було закуплено:

  • 102 комплекти термобілизни (з м. Харкова);
  • 170 пар гумових чобіт з утепленим носком (з м. Одеса);
  • 170 упаковок вологих серветок;
  • Інструменти;

Додаткові витрати склали:мак

  • Витратні матеріали (дипломи, пакувальні мішки, самоклеюча плівка, файли, маркери, тощо);
  • Втрати на доставку ( в т.ч. зразків одягу та взуття).

Окрім цього, за кошти, виручені від продажу виробів ручної роботи друзів-однодумців та дітей з Перечинської школи-інтернат на суму 8515 грн., що проходив на День міста Ужгорода, закуплені медикаменти.

Весь товар був закуплений офіційно. В прикріплених файлах є можливість ознайомитись з розрахунковими документами. Організатори висловлюють подяку Черняк Тетяні, що допомагала з з пошуком, вибором та закупівлею зразків.

Сортування по розмірах, по напрямках  та кількостях відбувалося  28 жовтня 2014 р. в приміщенні ЗОШ №8 – лідерів акції по кількості зібраної макулатури (2300 кг.). Організатори висловлюють велику подяку учнівському колективу ЗОШ №8, які так активно допомогли з розподілом та пакуванням всього закупленого для військових.

Передача на військову частину в м. Ужгород – одному з багатьох підрозділів «128-ї бригади» на території Закарпаття, та власне бійцям «128-ї бригади», що прибули з зони АТО на перепочинок відбулося 28 жовтня 2014р. Наші захисники висловлювали величезну подяку всім і мак3кожному, що допомагають. Організатори надзвичайно вдячні школярам м. Ужгорода, м. Мукачева, м. Перечин, які були найактивнішими учасниками по збору макулатури.

До інформації: штаб «128-ї бригади» розташований в місті Мукачево, підрозділи дислокуються на території Закарпатської області України, загальна кількість військових – 1500 осіб. Зігріті теплом тільки 170 осіб. Мешканцям є заради чого працювати і надалі!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *