Телевізійники Коломойського приховують правду про злочин у закарпатському Чопі (ВІДЕО)

 ЦарВседозволеність міської влади Чопа протягом останніх восьми років починає виходити назовні. Про відкриття більше десяти кримінальних проваджень та притягнення до адміністративної відповідальності міських чиновників ми уже писали неодноразово. І ось, знову цікавий факт.

У середу, 29 жовтня, наше маленьке прикордонне містечко Чоп, а саме чопський садочок, відвідала відомий журналіст телеканалу «1+1» Наталія Зотова. Чим зацікавило наше містечко центральний український телевізійний канал? Як вдалося вияснити редакції, то основною причиною відвідування було вияснення ситуації, яка відбулася у міському садочку весною 2012 року, тоді виштовхали дитину на пожежну площадку і протримали її там кілька годин.Пройшло два роки, як батьки стараються добитися справедливості щодо обставин брутального відношення у цьому закладі.
Відзнявши інформаційний матеріал в Чопі, було зроблено сюжет про парадокси чопської освіти та направлено для показу в програмі «Новини» 30 жовтня 2014 року. Про це було повідомлено у соціальній мережі «Facebook» і майже все місто з нетерпінням чекало на це журналістське розслідування. Але 30 жовтня відзнятий матеріал не було показано. Чому?

Редакція звернулася до журналіста Зотової Наталії щодо даного факту, але замість отримання конкретної відповіді, отримала брутальну та вульгарну лайку та висловлювання, що «там в свому Чопі всі з розуму зійшли, це однозначно! » (сл. автора Н.Зотової).
Отже, протягом всього-на-всього одного дня знайшлися впливові особи, які зуміли переконати журналіста не подати до ефіру телевізійного каналу цей сюжет. Чому? Поки що невідомо.
Щоб хоч якось прояснити ситуацію міською ініціативною групою було записано відеоматеріал батьків дитини, який ми вам пропонуємо Вам переглянути. Інформує видання “Мій Чоп”.

Ситуацію також висвітлила на своїй сторінці у мережі Фейсбук громадський активіст Лариса Ступак:

Криминальное дело № 12014070170000680 ст.137. п.1
СЮЖЕТ ПРО РЕБЁНКА, которого раздетым вытолкали на площадку пожарной лестницы второго этажа детского сада в Чопе и закрыли его там на несколько часов, по каналу 1+1 прогнозированно, не показали.

Наталья Зотова не отозвалась на мою публикацию, значит ей нечего сказать. Выпускать сюжеты в эфир или нет, решают не репортёры.. Если бы она знала, наверное сказала бы.
Не зря наша головиха сегодня моталась на служебной “Волге” по городу, как шальная. Цари учуяли серьёзную опасность их нерушимому клану. Ведь, если все узнают, что прокурор Царь втихаря прикрыл преступление против 5-летнего ребёнка, даже не вснёс данные о преступной халатности воспитателя в ЕРДР, то ни о каком назначении его заместителем областного прокурора не может быть и речи. Цари такого не могут допустить. Поэтому “порешали” сегодняшний сюжет про ребёнка.
В эти минуты прокурор Царь находится в отеле “Европа”. У входа в отель собралось много дорогих машин. Может уже обмывает повышение по должности, преступный прокурор?
Чоп- это Врадиевка.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

4 відповіді до “Телевізійники Коломойського приховують правду про злочин у закарпатському Чопі (ВІДЕО)”

 1. Блядь, я их отбиваю, как могу от этой бешеной сТупак , а они всё глубже и глубже в гавно подниривают. Галина Васильевна, с детьми воевать- это уже перебор! Вы с Иваном плохо кончите.

 2. Комент на фейсбуці на сторінці Лори Приходько:
  “Виктория Нуга: Знайшла на теренах Ютьюба версію мами цієї дітинки. Не все до кінця зрозуміло, але вочевидь халатність вихователів, цинізм посадовців які намагаються з мами “зліпити дурня”. Одже, Лоро, лютий опір вашої Цариці зайвий раз підтверждує версію батьків дітини. Дуже слушна позиція мами висловлена наприкінці. Це справжня МАТИ! І я їй вірю!..”

 3. Комент на фейсбуці на сторінці журналістки каналу “1+1” Наталки Зотової:
  Наталія Зотова: “….Чоп, то вже суцільний згусток нервів….”
  Виктория Нуга: Ви, шановна, помиляєтесь. Бо я би так не казала, що НЕРВУЮТЬ саме мешканці Чопа. Їм нема чого перейматися нервуванням злодіїв у міськраді – ось де згусток так згусток: і нервів, і лайна, і кримінала. Ще трішечки і додастся кров. І буде у Закрпатті своя Врадіївка.
  До речі журналістів у чопськый “св”ятій” мерії б”ють по справжньому. А тих журналістів що ходять з камерою на сесії міськради найманці-молодики вивозять силоміць за місто.
  Нє? Не цікаво, у чому корень тої звірячої істерики у чопскої влади? А може хочете інтерв”ю у очевидців узяти? Ні?
  Отже, я би не казала, що чопівці нервують. Намагаючись зберегти самоповагу, вони виживають на теріторії беззаконня. Тому у цьому сенсі “вата не лише на сході, а й у найзахідному містечку” – влучне порівняння.

 4. До чого тут канал “1+1”?
  Зотова Н. – це перш за все журналістка, котра вірно служить клану Балог та отримує за це платню. І лише в другу чергу Зотова Н. – закарпатський кореспондент каналу “1+1”. Вона чітко виконує завдання свого господаря: закарпатське новинарство без негативу про Балогу та його людей на каналі “1+1”. Подейкують, що саме для цього Балога прилаштував Зотову на телеканал “1+1”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *