Завтра в Ужгороді буде відсутнє водопостачання

Завтра в Ужгороді буде відсутнє водопостачання

Повідомляємо, що в середу (2 травня) планується провести ремонтні роботи на НФС-І (насосно-фільтрувальна станція №1), яка забезпечує питною водою центральну частину міста та, частково, мікрорайон “Шахта”

В зв’язку з цим, 2 травня, орієнтовно з 9:00 по 15:00, буде відсутнє водопостачання в районі вулиць Шумна, Електрозаводська, Панькевича, Айвазовського, Насипна, Маресьєва, Нахімова, Бродлаковича, Сільвая, Фогорашія, Берчені, Бачинського, Другетів, Тімірязєва, Шумна, Ольбрахта, Руська, Л. Українки, Підгірна, Собранецька (частково), Мукачівська (частково) та площі Петефі.

Крім того, якщо тиск в системі при цьому залишатиметься надмірним для проведення ремонтних робіт, то можливе тимчасове (орієнтовно з 9:00 по 12:00) пониження тиску подачі водопостачання з водозабору “Минай”. В такому випадку, перебої водопостачання, окрім перерахованих вище вулиць, відчуватимуться по всій лівобережній частині міста. В тому числі, у прилеглих населених пунктах та населених пунктах, що відносяться до Коритнянської сільської ради. Та, частково, правобережної частини міста обмеженої вулицями Митною – Собранецькою – Єньківською (в тому числі районами вулиць, Загорської, Щедріна, І. Франка, Довженка, набережної Незалежності).

Просимо забезпечити себе необхідним запасом води.

Водопостачання буде відновлено одразу ж після завершення робіт.

Прохання до споживачів:

з відновленням водопостачання, пропускати воду через систему змивних бачків, для її швидшого освітлення;

не вживати воду в сирому вигляді, до повного її освітлення.

Дякуємо за порозуміння!

З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.