У Виноградові відбудеться фестиваль виноградарів-виноробів «Угочанська лоза»

У Виноградові відбудеться фестиваль виноградарів-виноробів «Угочанська лоза»

5-6 травня у місті Виноградів відбудеться традиційний фестиваль виноградарів-виноробів «Угочанська лоза».

За роки свого існування «Угочанська лоза» заслужено отримав статус найдушевнішого фестивалю та головної події весни на Закарпатті! Саме тут кожен може поринути в неповторну атмосферу самобутнього та колоритного дійства, справжнього свята вина.

П’ятого травня туристам запропонують відправитися в захоплюючу подорож «винним шляхом» легендарною Боржавською вузькоколійкою. Щороку цей туристичний тур отримує багато схвальних відгуків, адже подорож завжди супроводжується народною музикою, співами та добрим вином, яке туристи мають змогу куштувати протягом всієї подорожі. На завершення маршруту традиційно відбудеться дегустація вин у старовинному підвалі Ференца ІІ Ракоці, що в селі Шаланки.

Основне фестивальне дійство відбудеться шостого травня. О 14 годині центральними вулицями міста пройде театралізована хода, в якій яскраво представлено багатонаціональність та мультикультурність прикордонного району. Затим, у парку Перені відбудеться основна частина фестивалю. Саме там гості свята зможуть ознайомитися із культурою, традиціями, звичаями та гастрономією виноргадного краю відвідавши колоритні сільські двори, а також скуштувати близько 150 видів домашніх вин високої якості та отримати естетичну насолоду від концертної програми. Хедлайнерами концерту «Угочанської лози 2018» стануть найкращі музичні гурти Закарпаття ТРИСТАВІСІМ та Чаламада.

І це далеко не все, чим вражатиме гостів фестиваль «Угочанська лоза»! Однією із родзинок фесту є Еко-містечко, в якому представлено продукцію виробників еко-продукції, якою славиться Виноградівщина. Біо-леквар, еко-ковбаси та сири з буйволиної ферми, а також 100% натуральні соки, повідомляє Виноградівська РДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.