Затримані на хабарі закарпатські фіскали були “ментами”, які не пройшли атестацію

Затримані на хабарі закарпатські фіскали були “ментами”, які не пройшли атестацію

Перед самим цьогорічним Великоднем, в страсну п’ятницю, громадськість краю була проінформована про затримання спецпідрозділом (відділ К) СБУ в Закарпатській області на хабарі працівників внутрішньої безпеки Державної фіскальної служби України, які за винагороду обіцяли посприяти в безперешкодному переміщенні товарів через митну територію України .
Затримання резонансне, оскільки саме працівники внутрішньої безпеки ДФС повинні виявляти корупціонерів та хабарників серед своїх колег податківців та митників. Відповідно і статус працівників даного підрозділу особливий. Його особливість полягає у тому, що керівництво підрозділу і всі його працівники призначаються Головою ДФС України. Відповідно він підзвітний і підконтрольний виключно ДФС України через головне управління внутрішньої безпеки України.
Новину поширили практично всі ЗМІ Закарпаття, а також деякі інформаційні ресурсу в столиці. Не залишив цю новину поза увагою і колишній керівник ВБ України Юрій Шеремет, який по суті створив даний підрозділ у сьогоднішніх його повноваженнях. Судячи з його коментарю у фейсбуці (його він згодом видалив) він покладає всю відповідальність за цей випадок на керівника підрозділу внутрішньої безпеки в області Руслана Гецянина. В той же час, не знімає відповідальності із себе за те, що повірив йому….
З врахуванням цього ми вирішили більш детально поцікавитись що відбувається у цьому підрозділі і у чому саме причина того що відбулося.
Дуже цікавим фактом є те, що всі троє затримані «вебешники» є колишніми «безовцями», працівниками УДСБЕЗ УМВС України у Закарпатській області. Ці працівники не проходили переатестацію у лави національної поліції саме по причинам корупційних проявів у МВС. І знайшли собі місце роботи у внутрішній безпеці ДФС У Закарпатській області. Саме теперішній керівник ВБ Руслан Гецянин працевлаштував цих «ментів» у себе у підрозділі. До речі останні вели себе у підрозділі зухвало і окремо, відособлюючи себе від решти колективу. Як стверджують їх колеги по роботі, вони не стали податківцями, у всьому було видно їх «ментовський почерк» особливо в питаннях щодо організації боротьби з корупцією на кордоні. В цьому питанні Гецянин повністю опирався на них і як натякають незадарма.
Ще один дуже цікавий факт який нам вдалося зясувати це те, що підрозділ внутрішньої бепеки був розколотий на два «табори». З одного боку керівник Гецянин із «ментами», а з іншого боку його заступник Семен Касинець, за яким стояли старі працівники ВБ, вихідці з підрозділу податкової міліції та цивільних підрозділів податкової. Як стверджують наші джерела саме Касинець сприяв тому щоб Руслан Гецянин зміг стати керівником підрозділу. Але на якомусь етапі у них виникли протиріччя і між ними почалась ворожнеча, яка закінчилась тим що Семен Касинець змушений був піти у відпустку по догляду за дитиною.
З власних джерел стало відомо, що працівники СБУ так вдало спрацювали не без допомоги податківців, які допомогли організувати викриття протиправних дій вебешників.
Громадськості Закарпаття все рівно хто буде керувати внутрішньою безпекою в Закарпатській ДФС, та хто кого переможе в так званій «міжусобній війні» головне, щоб лави даного правоохоронного органу очистились від «перевертнів хабарників», а факт затримання колишніх «ментів» на гарячому став попередженням для тих їх колег, які залишаються служити в ДФС та використовують своє службове становище для збагачення. Є надія, що керівництво Головного управління внутрішньої безпеки ДФС України визначиться щодо керівника та працівників своєї структури в Закарпатті та зробить все можливе, щоб суспільство позитивно відносилось до роботи вебешників та фіскалів в цілому.

Іван Білак

clipnews.info

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

5 відповідей до “Затримані на хабарі закарпатські фіскали були “ментами”, які не пройшли атестацію”

 1. Напевно журналіст Іван Білак який написав дану статтю давно не отримував запрошення до суду за наклеп і поширення не перевіреної і не правдивої інформаціі.Чи можливо гроші, які ви отримали за цю заказну статтю гріють вас більше ніж чесне ім’я журналіста

 2. Все правильно викладено в статі це колишні “підручні” колишнього начальника УБОЗ в Закарпатті Кулітки які разом з ним прийшли працювати з УБЕЗ , фактично за їх правління був розвалений спецпідрозділ ,ЯКИЙ перетворився в вимагачів та мздунів. Так що від цих вебещників щось нове чекати було годі. Опера управління “К” СБУ блискавично провели затримання.

 3. Всі перераховані то кодло ліпшой єдной за другой.
  А Шеремет дав комент на ФБ би його просто вспомнили што бов такий чесний налоговик што при ньому такого неболо )))
  У налоговій ВВБ все було кодлом якой при всіх начальниках розводило на гроші як своїх так і бариг.
  А той непотріб який тепер попався бов непотребом у міліції і став ще більш непотрибом у налоговій.
  А тепер ще будуть май більш один одного зїдати бо їх ліквідовують і створять другу банду шкуродеру під другою назвою.
  Самі себе переїдають )))

 4. Ой не смішіть, знаю одне, що хто працював в УБОЗі то 99.9% одні хабарники і вимагачі!!! А що тут дивного, якщо зараз “менти” які не пройшли атестацію через суд поновлюються назад на роботу! Нажаль, МВС як правоохоронний орган повністю себе дискредитивував!

 5. Миколо згідний що деякі працівники УБОЗу були такими як Ви маєте на увазі ,але хто Вам дав право говорити за всіх. Ті які були хабарниками як бачите виводимо на чисту воду,вони не мали права в УБОЗі служити ,але завдяки таким як Кулітка та його посіпаки приїхали в Закарпаття ‘бабла’ зрубати,а не боротися із злочинністю. На жаль деякі його поплічники і зараз працюють в економічному підрозділі які і далі займаються хабарництвом та підставами. Фактично УБОЗ розвалив на Закарпатті Кулітка, який перетворив спецпідрозділ в структуру вимагачів,ті хто з ним не співпрацював з оперів,прийшлося поміняти службу хто мав честь і достоїнство.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *