Ужгородський військком розповів про строкову військову службу

Ужгородський військком розповів про строкову військову службу

В місті Ужгород та Ужгородському районі продовжуються заходи, пов’язані з призовом на строкову військову службу. З початку нинішнього призову проявили свідомість, розуміння необхідності виконання свого конституційного обов’язку вже майже тридцять призовників, справжніх чоловіків – захисників України. Це хлопці, які роблять свій особистий внесок в мирне існування нашого суспільства, на яких мають і будуть рівнятися молодь та однолітки, ці хлопці – справжня гордість своїх батьків, міста і району!

Повертаються і однозначно повернуться ті часи, коли строкова військова служба відкривала багато можливостей продовження життєвого шляху, як для роботи так і для навчання. Велика подяка і шана батькам, які виховали справжніх, впевнених чоловіків, синів свого народу і Батьківщини,  вони мають честь, вони наше майбутнє.

Окремо хочу звернутися до громадян призовного віку, які ігнорують Конституцію,  закони України і не з’являються за викликом до військового комісаріату. У всі часи громадян, які без законних підстав не проходили строкову військову службу, суспільство вважало неповноцінними та з низькими морально-діловими якостями, їм важко було обрати життєвий шлях, знайти роботу і навіть дружину. Згадайте славнозвісний фільм «Максим Перепелиця». То чи варто втікати від самого себе, шукати оманливі виправдання, а то і взагалі ховатися за спинами батьків? Чи так має поводитись справжній чоловік? Відповідь очевидна – ні!

Немає права без обов’язків. Тож звертаюсь до всіх громадян призовного віку проявити громадську свідомість, не порушувати закон та виконати свій конституційний обов’язок.

За інформацією з даного питання звертатись за адресою:

м. Ужгород, вул. Бородіна, 22/2,  тел. 61-28-00.

З повагою,

Військовий комісар

Ужгородського об’єднаного міського

військового комісаріату                                С.А. ЗУБАЧ

1 Comment

  1. а что только этот пункт “конституции” надо исполнять в первую очередь???? или там больше ничего ненаписано?? какого все чинуши такие богатые??

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.