Заступниця голови Закарпатської облради Андріана Сушко стала джерелом протистояння політичних еліт краю

 Про це повідомляє телеграм-канал Павла Федаки https://t.me/P_Fedaka/365


❗️Шукайте жінку!

❗️В центрі уваги заступниця голови Закарпатської обласної ради Андріана Сушко, відправити у відставку яку вже кілька тижнів поспіль вимагає від голови облради Володира Чубірка  начальник обласної військової адміністрації Віктор Микита.

❗️Чому?

❗️Кажуть, що Андріана Антонівна записувала на телефон в стінах «Білої Хижі» різноманітні наради, в тому числі за участі В.Микити і передавала аудіо для ознайомленні народному депутату Віктору Балозі.

❗️Балога у сучасних умовах –  не ворог України, а нардеп з допуском до державної таємниці. Андріана Сушко – не Мата Харі і не працює на ворожу розвідку, але. все ж таки…

❗️6 березня 2023 року голова Закарпатської облради видав розпорядження №7-р «ПЕРЕЛІК  відомостей, що становлять службову інформацію у виконавчому апараті Закарпатської обласної ради. ❗️Тепер чітко регламентовано чим можна ділитися в умовах  правового режиму воєнного стану.

❗️Андріана Сушко обрана заступницею голови облради на сесії, отже звільняти її також мають аналогічним чином.

❗️Володимир Чубірко не може сприяти її відставці, адже обраний в результаті пакетних домовленостей елементом яких була і посада для Андріани Сушко.

❗️Якщо питання відставки пані Андріани буде винесено на сесію облради (16 березня 2023 р.), то воно стане маркером, що свідчитиме про реальний вплив керівництва Закарпатської обласної військової адміністації на обласну раду. Чи спроможний Віктор Микита впливати на кадрові рішення в крайовому парламенті.

Доповнено:

❗️Інсайд. Перший раз вживаю до своїх дописів це слово.

❗️Декілька тижнів тому, коли про записи розмов чиновників в стінах Закарпатської ОДА заступницею голови Закарпатської облради Андріаною Сушко стало відомо, голова облради Володимир Чубірко дав слово в присутності десятка чоловік, внести питання про звільнення Андріани Сушко за власною ініціативою, як голови обласної ради. 

❗️А зараз … Як завжди … Володимир Володимирович виявився – пиз…болом.

Детальніше – https://t.me/P_Fedaka/365

https://

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *