Закупівлі закладів освіти Закарпатської області не є конкурентними

Закупівлі закладів освіти Закарпатської області не є конкурентними

Освітні заклади Закарпаття за півтора місяці навчального року (вересень-жовтень) оголосили 639 закупівель загальною очікуваною вартістю 131,3 млн. грн. У звітному періоді успішно завершилися 583 закупівлі. 

Показники конкурентності закупівель на Закарпатті одні із найнижчих по Україні. Лише у двох випадках замовниками були обрані конкурентні процедури для закупівлі товарів чи послуг. 

Лікарські засоби та вироби медичного призначення стали предметом закупівель у 6 випадках та всюди проведені за процедурою звітування. У половині процедур школи закуповують миючи та гігієнічні засоби, в іншій фармацевтичну продукцію – типовий набір препаратів та засобів для комплектації медичного пункту. 

Станом на початок березня поточного року Західним офісом Державної аудиторської служби України розпочато моніторинг 38 закупівель очікуваною вартістю 404 млн. 78 тис. грн. Вже підтверджено порушення у 26 закупівлях вартістю майже 400 млн. грн.

Моніторинг закупівель закладів та департаментів освіти Закарпатської області здійснювала представниця ГО «Інститут аналітики та адвокації» Олена Дмитренко.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *